• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie/Problem - krótkie wędzidełko

PanTak

Seks Praktykant
Trochę mi wstyd, bo wcześniej mi to nie przeszkadzało xd :rolleyes:
Przechodząc do sedna sprawy :
Chodzi o napletek
Gdy nie mam wzwodu bez problemu mogę go całego rozciągnąć, a we wzwodzie mam tak że odciągnę go pod rowek i dalej nie pójdzie
Czy to normalne?.
Zainteresować się zabiegiem obrzezania, wydłużenia wędzidełka?.


6b17779b589c5e38ac4107f93fbcec88_normal.jpg
 
Mężczyzna

Randomguy

Cichy Podglądacz
Myślę, że to zależy. Jeśli nie sprawia Ci większego dyskomfortu ani cię nie boli przy seksie albo waleniu konia to nic takiego. Najważniejsze żebyś dbał o higienę a możesz też próbować go odciągać dalej ale nie przesadzaj żeby sobie nic nie uszkodzić. Próbuj go systematycznie rozciągać
 

PanTak

Seks Praktykant
Myślę, że to zależy. Jeśli nie sprawia Ci większego dyskomfortu ani cię nie boli przy seksie albo waleniu konia to nic takiego. Najważniejsze żebyś dbał o higienę a możesz też próbować go odciągać dalej ale nie przesadzaj żeby sobie nic nie uszkodzić. Próbuj go systematycznie rozciągać
Nie wiem czy nie za późno na rozciąganie bo wiek dojrzewania mam już dawno za sobą :p
 
Mężczyzna

texx

Cichy Podglądacz
wydłużenie wędzidełka to nie to samo co obrzezanie. Nacinają ci wędzidełko a potem zakładają kilka szwów.
 

PanTak

Seks Praktykant
wydłużenie wędzidełka to nie to samo co obrzezanie. Nacinają ci wędzidełko a potem zakładają kilka szwów.
To wiem ;). Tylko że w moim wypadku chodzi o estetykę w sensie że chciałbym żeby podczas wzwodu napletek rozciągał się po całej długości. Na razie ćwiczenia a później najwyżej skalpel :D
 
Mężczyzna

texx

Cichy Podglądacz
Zabieg wydłużenia przechodziłem trwał krótko. Potem koło tygodnia rekonwalescencji. Nic strasznego
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry