• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do panów. Które buty wolicie (foto)

Mężczyzna

weźmnie

Cichy Podglądacz
Najlepsze są właśnie takie jak na zdjęciu. Czarne z klamrą. Moim zdaniem matowe lepsze jak lakierowane. No i czarne rajstopy to mus
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Zdecydowanie szpilki. Na te na zdjęciu moja żona powiedziałaby " babciusiowe" i zgodziłbym się z nią 😉 Już lepsze byłyby baleriny. Ale najbardziej jarają mnie takie klasyczne szpilki, czółenka albo sandałki, fajnie gdy są z paseczkiem nad kostką 🥰
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Podrywacz
W zależności od okazji ;) Te ze zdjęcia średnio mi się podobają. Jeśli kobieta ubrana jest elegancko to raczej szpile, baleriny w konkretnych okolicznościach też potrafią być spoko, tak samo jak i obuwie sportowe. No ale to wszystko kwestia gustu, a o tym ciężko dyskutować.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Ciekawe jakie obuwie nosza tez inne panie. Jest okazja aby sprawdzic jakie wrażenie robia na facetach. Wskazana byłaby fotka nie tylko samego bucika, ale jak pasuje do reszty nogi😌😉
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Hm....baleriny są chyba raczej takie bardziej subtelne:unsure: Może sie doczekamy prezentacji. Rozumiem, że szpilki moga wywołać zalew🤭.............zaineresowania, albo te no.......sandałki egipskie, czy cos takiego.......
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry