• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do kobiet z motylkami 😉

Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Ciekawi mnie jedna rzecz i to pytanie kieruję do dziewczyn w większymi wargami sromowymi, motylkami do których oczywiście nic nie mam 😁 mianowicie ciekawi mnie czy posiadając większe wargi sromowe (takie bardziej wystające) było już tak od początku, od młodych lat czy np dopiero zaczynają się zmieniać w wieku dojrzewania lub później a może i wcześniej 🤔? Wiem pytanie może i dziwne ale po prostu mnie to ciekawi...😉
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Od początku takie miałam. Od urodzenia. Genetyka i tyle. Ja słyszałam od mojej gine że motylki częściej mają pacjentki z tyłozgięciem macicy (ale nie każda) ale to nie jest wiesz że więkość przypadków tak ma. Tyle co wiem na temat cipek motylków.
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Dziękuję za zaspokojenie ciekawości czyli wychodzi na to że teoretycznie jest tak od młodych lat bo...
Przepraszam!!!! Ale ja mam bardzo bujną wyobraźnię i od razu to sobie wyobraziłam 🤣.
Taka malutka @RoseGold , jakieś 3.400 kg wagi i wielkie motylki 🤣🤦🏻‍♀️
koleżanka niby żartem ale coś w tym jest...
Jednak widząc pewne rzeczy w życiu właśnie chyba od samego urodzenia tego nie ma 😏
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Pytanie do kobiet Poza tematem 37
N Pytanie do kobiet Akcesoria erotyczne 4
K Pytanie do kobiet Seks 24
O Biseksualizm sytuacyjny- pytanie do kobiet Seks 4
H Pytanie do kobiet Fantazje erotyczne 7

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry