• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie dla Pań

Mężczyzna

Krasnoludek924

Nowicjusz
Ja tam golę, lubię mieć gładziutko :) Naczytałem się tu, że jest to zdrowe albo niezdrowe... :p regularnie się golę od czasów szkoły średniej i żadnych dolegliwości zdrowotnych z tego tytułu nie dostałem:D mi się podoba jak jest "na łyso" i żadna z mioch dotychczasowcyh partnerek nie zgłaszała reklamacji :) więc co kto lubi
 
Mężczyzna

Adam anonim

Nowicjusz
To zależy od preferencji partnerki 😉 Myśle ze są tez panie , które lubią owłosione…
Owłosione małpy bez urazy dla tych co nie gola jąder i penisa "Intymacy"sama powiec czy wierzysz w to że można czerpać przyjemność z np.robienia loda komuś kto się nie goli....włosy w buzi spocone jaja daj spokój mi samemu wstyd by było zdjąć bokserki jak bym miał tam takie "kłaki"
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Owłosione małpy bez urazy dla tych co nie gola jąder i penisa
Jak w takim razie nazywać tych co się golą i upodabniają wygląd swoich narządów płciowych do dziecięcych?
Czemu chcesz przypominać dziecko? 🤔

sama powiec czy wierzysz w to że można czerpać przyjemność z np.robienia loda komuś kto się nie goli....
Partnerka nie narzeka 😁

Jak się nie myjesz, to nie dziw się, że są spocone 🤣

mi samemu wstyd by było zdjąć bokserki jak bym miał tam takie "kłaki"
Naprawdę Ci wstyd, że jesteś dorosłym facetem?
O czymś takim jeszcze tu nie słyszałem 🤣
 
Mężczyzna

Adam anonim

Nowicjusz
Jak w takim razie nazywać tych co się golą i upodabniają wygląd swoich narządów płciowych do dziecięcych?
Czemu chcesz przypominać dziecko? 🤔


Partnerka nie narzeka 😁


Jak się nie myjesz, to nie dziw się, że są spocone 🤣


Naprawdę Ci wstyd, że jesteś dorosłym facetem?
O czymś takim jeszcze tu nie słyszałem złowieku

Jak w takim razie nazywać tych co się golą i upodabniają wygląd swoich narządów płciowych do dziecięcych?
Czemu chcesz przypominać dziecko? 🤔


Partnerka nie narzeka 😁


Jak się nie myjesz, to nie dziw się, że są spocone 🤣


Naprawdę Ci wstyd, że jesteś dorosłym facetem?
O czymś takim jeszcze tu nie słyszałem 🤣
Zastanów się poco ty tu jesteś na tym forum człowieku (chyba).Poto aby krytykować wypowiedzi innych?Czy poprostu temat zabolał "stulejarza"??
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Zastanów się poco ty tu jesteś na tym forum człowieku (chyba).Poto aby krytykować wypowiedzi innych?Czy poprostu temat zabolał "stulejarza"??
Między innymi, aby prostować tak kretyńskie wypowiedzi jak Twoje. Potem dojrzewająca młoda osoba naczyta się takich bzdur i będzie je powielać.
Doczekam się odpowiedzi na moje pytania? 🤣
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry