• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytania do chlopakow: seks oralny czy klasyczny?

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Witajcie! Jestem tutaj nowa, mam nadzieje ze to dobre miejsce na takie pytania i ze nie uznacie tego za spam :)
Chcialabym wiedziec jak to jest z seksem oralnym kontra klasycznym.
Domyslam sie, ze oral musi byc dla was bardzo przyjemny(jezyk,usta,slina,cieplo).
Mysle ze pochwa nie jest w stanie dac wam chociaz w podobnym stopniu tyle przyjemnosci?
Jest jakas szansa aby pochwa byla dla was panowie chociaz w polowie przyjemna, slyszalam ze kobieta moze wycwiczyc miesnie cipki. Jesli ktos moze, niech opisze jak wy to odczuwacie. Czy czujecie i jakie roznice pomiedzy lodzikiem i *****. Nie mieszajac w to uczuc,emocji. Ja pytam o samo wlozeznie w pochwe a w usta. Czy oral by wam wystarczyl? W koncu, zoladz jest najczulasza, czy pochwa nie piesci jej tak "dokladnie"?Mam nadzieje ze uda ni sie poznac szczere opinie, wiem ze w pochwie jezyk nie urosnie ale i tak chcialanym poznac wasze zdanie panowie. Jak odczuwacie te rozne sprawy. To w sumie troche przykre ale takie zycie :) wszystkiego miec nie mozna. Dziekuje i czekam na komentarze. Mam nadzieje ze nie przeskrobalam sobie u moderatorow :D
 
Ostatnia edycja:

Yoidoretenshi

Cichy Podglądacz
To chyba nie do końca jest tak jak myślisz.
Seks klasyczny i oralny dostarczają zupełnie innych odczuć. Jednych nie można porównać do drugich. To nie prawda że wolimy oral. Widok kobiety sorry za trywialne słowa kiedy robi Ci laske jest niesamowicie podniecajacy, nie mówiąc o odczuciach fizycznych z tego płynących, ale to tylko dodatek, Kurewsko przyjemny ale dodatek. Owszem czasem możemy mieć ochotę tylko na szybką laseczke ale tylko klasyczny seks jest tym o co chodzi. Kiedy czuje jak się w niej poruszam... Dłonie... Usta... Klapsy... Wilgotne ciała... Szybkie oddechy... Wtedy na prawdę jesteśmy razem. Przede wszystkim wtedy odczuwacie frajdę razem. Choć nie twierdzę że od czasu do czasu szybka minetka albo lodzik czy szybki numerek nie wchodzą w grę.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
No właśnie. Większość powołuje się w klasyku na emocje itp. Samo bzykanie dla mężczyzny jest mało atrakcyjne pod względem odczuć, nawet napisałeś że lodzik jest kurewsko przyjemny, niestety. Nie zmienię tego. Nie sprawie alby seks klasyczny też taki byl, powiedz mi jeszcze, dlaczego pochwa sama w sobie nie ma szans?
Dzieki.
 

Yoidoretenshi

Cichy Podglądacz
Kurcze,zle mnie zrozumiałaś.Ja nie powiedziałem że klasyk jest mniej przyjemny.Mogę wypowiadać się tylko za siebie i uważam że jest zajebiście przyjemny,to podstawa a cała reszta to tylko dodatki.Każdego kręci coś innego,ile ludzi tyle opinii ale i tak wszystko sprowadza sie do tego klasyka,w którym możliwości są nieskończone i to daje niesamowitą frajdę.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Owszem nie powiedziales tak ale jedynie napisales jak bardzo przyjemny jest oral. W sumie podejrzewam ze wiekszosc mezczyzn gdyby tylko miala mozliwosc to uprawialaby sek oralny, calkiem rezygnujac z klasyka. Nie bez powodu jest tyle zartow na ten temat. Ciagle tez tematy typu" moj chlopak chce tylko loda". Cos w tym chyba jest jednak. Tyle wyswietlen tematu a tylko Ty sie wypowiedziales. Moze po prostu nie ma nic na korzysc pochwy :) w sumie nie ma tam jezyka. Nikt tego nie porownal - szkoda. Smutne ale na niektore rzeczy nie ma wplywu. Gdyby nie cala otoczka to klasyk nie mialby wiekszego sensu dla Panow, ale niektorzy sa uczuciowi to cenia taki seks. Dzieki za odpowiedz i Pozdrawiam.

P.s czy odczucia w ustach sa calkiem inne czy podobne? W sumie napisales ze to dwa inne doznania ale rozne opinie slyszalam.
 

yoint

Nowicjusz
Ja zdecydowanie wole klasyczny seks. Owszem oral jest miły jako gra wsrępna ale tylko tyle. Nie sprawia mi takiej przyjemność jak penetracja.

Pisałas o cieple, slinie itd. Jeśli kobieta jest odpowiednio "przygotowana" to pochwa tylko czeka na wejście i jest cieplutko i przyjemnie:) od rana takie tematy, aż nabrałem ochoty;)
 

Yoidoretenshi

Cichy Podglądacz
Hmmmmmmm
Zuzunka napisałaś że większość mężczyzn uprawiala by tylko sex oralny. Ja myślę, co więcej jestem pewny na 1000% ze to tylko chłopcy a nie mężczyźni ma coś takiego.
Facet który wie co ma zrobić z kobietą w łóżku na pewno tak nie powie uwierz mi


Ps. Usta i pochwa to dwa inne odczucia i obydwa są zajebiste. Nie wyobrażam sobie sexu bez jednego i drugiego..... No i m i n e t k i oczywiście 😀
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Yoint a mozesz cos wiecej napisac odnosnie mojego pierwszego postu? :) wytlumaczyc, jak to wyglada z neskiej perspektywy:) W koncu pochwa ssac nie umie, ani jezyka nie ma :( Pozdr.

- - - Zaktualizowano - - -
 
Ostatnia edycja:

yoint

Nowicjusz
Yoint a mozesz cos wiecej napisac odnosnie mojego pierwszego postu? :) wytlumaczyc, jak to wyglada z neskiej perspektywy:) W koncu pochwa ssac nie umie, ani jezyka nie ma :( Pozdr.

- - - Zaktualizowano - - -

Ciężko tłumaczyć, najlepiej poczuć;) ale ponieważ jesteś kobietą spróbuję napisać.
Jeśli chodzi o mnie to penetracja jest zdecydowanie bardziej przyjemniejsza, oczywiście jeśli kobieta jest odpowiednio rozgrzana czytaj podniecona i wilgotna. Wejścia w taka cipeczke nie zastąpi żaden oral. Wilgotna, ciepła, pulsujaca od wczesniejszych pieszczot pochwa obejmuje penisa i to jest mega przyjemne;))) lodzik czy zabawa ręka, stopami, czymkolwiek to poprostu stymulacja penisa ale nazwałbym ja punktową, penetracja z kolei to objęcie całego penisa, na całej długości:) moja kobieta byłby w stanie potwierdzić jak zmienia sie mój wyraz twarzy gdy po grze wstępnej wchodze w nią pierwszy raz :)
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Pieknie to napisales. W sumie dosc jasno ale i tak dopytam :) Czy usta a wnetrze pochwy bardzo roznia sie od siebie dotykiem itp? Slina i sluz?
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Zastanawia mnie jedno. To tak z obserwacji :) wiem,ze powoli mecze ale malo kto sie wypowiada :D
Wkladajac do ust i wykonujac ruchu glowa w przod i tyl,mozna ruszac jezykiem na rozne strony, jak wiec pochwa moze tu miec jakies szanse? :) ej ja naprawde tego nie rozumiem, niech mi ktos wytlumaczy. Przeciez dodatkowo stymuluje jezyk no a ***** :(


Moze Yoint sie jeszcze zlituje xD
 
B

Basia

Guest
Zuzunka bierz poprawkę na to co piszą bo ... powiedzmy co niektórzy mają takie samo pojęcie jak Ty. Zła informacja nigdy nie będzie działać na Twoją korzyść.
Ale nie powiem lubię sobie wejść w Twoje pytania i się hmmmmm zdziwić ;)
 
B

Basia

Guest
wiesz Zuzunka jestem miła, grzeczna i w ogóle (cholera co ja robię na tym forum ;) ) więc "zdziwić" jest tu najlepszym i najładniejszym słowem ;)
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Cip*eczka vs usta...
A jakbym zapytał Cię zapytał o penis vs dildo to co bys mi powiedziała? Chodzi tylko o fizyczne różnice.

Czuć różnice między ustani, a cipką. W ustach jest język którymi możesz pieścić penisa, możesz pieścić go samym językiem, możesz brać go do buzi, ssać, ruszać głową Góra - dół, i jednocześnie robić kółeczka językiem.

Cip*ka tylu funkcji nie ma ale czy jest gorsza od buzi? Moim zdaniem nie. Jak złapie się rytm to na cipeczce można się wyżyć, posuwać z całej siły tak głęboko jak głęboko się da, a w usta nie.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Nom niestety, nie ma jezyka. :( ma mniej mozliwosci. Po co ja wgl pytam o oczywiste rzeczy :)

Dildo vs penis? Oczywoscie zie sie roznia, bardzo.
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Dildo vs penis? Oczywoscie zie sie roznia, bardzo.

Pozwól, że sprowadzę moje pytanie na odpowiednie tory.
Załóżmy, że istnieje tylko cip*ka, penis i dildo. Nie istnieje dotyk partnera, nie czujesz jego ciężaru. Liczy się tylko to co czujesz podczas penetracji. Jak będzie różnica w tym, że ktoś włoży Ci penisa czy dildo (załóżmy, że wykonane jest z materiału imitującego skórę i jest w identycznym rozmiarze jak penis partnera) ?
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Nie bedzie pulsowal, rozgrzewal , mimo wszystko bedzie twardszy. W sumie potwierdziles moj poprzedni komentarz :) odpowiedz juz chyba padla, jeszeli ktos nie potrzebuje bliskosci i tej calej otoczki to moze zostac przy rece- nie zrobi mu to roznicy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry