• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pyszny lodzik

Status
Zamknięty.

Mayonez

Seks Praktykant
koleś napisał:
No właśnie... jak powiedzieć partnerce, lub partnerowi, że ma się ochote na sex oralny? ;/ "kotku mam ochote na sex... oralny" brzmi rownie niesmacznie co "kochanie zrob mi loda" czy cos rownie bezposredniego.
stick it in yer moutch bitch!
wex go do buzi np. moze byc ? ;0
 

Lewiatan

Nowicjusz
Mylę się, czy to mi zarzucasz traktowanie pytania niepoważnie?
Może prościej będzie dać mi bana, skoro nie chcecie żebym się wypowiadał.
Nie dorosłem... :cry:
 

ania19

Cichy Podglądacz
Tak jak tu pisze taki jest naprawdę ,

Chce abyś się nie wypowiadał według mnie Lewiatan

Strasznie nie cierpię prostactwa wulgaryzmów i zachowania testów jak z pod budki z piwem
Gdybym miała taka możliwość bym cię zablokowała nie mam takiej możliwości z racji uprawnień ale w moich tematach się nie wypowiadaj
:!:
 

poison-flower

Seks Praktykant
a ja niecierpie kłamliwych panienek mówiących że ich sliczna buźka to zdięcie robione telefonem, w rzeczywistości pochodzące bóg wie skąd.
krzywo spałaś czy jak? :? co to znaczy-"w moich tematach się nie wypowiadaj " ?!
a pfff.... :lol: to ich nie zakładaj. za wiele i tak nie stracimy :twisted:
W sprawie blokowania -vice versa :]

Ps: Lewiatan, wypowiadaj się, tylko łacine zamień na piękną polszczyznę :)
 

gonia

Erotoman
Chciałabym tylko delikatnie zwrócić uwagę ze, jeżeli chcecie poplotkować to nie w tym dziale inaczej bede zmuszona zablokowac temat!
 

KLM

Seks Praktykant
Mayonez napisał:
koleś napisał:
No właśnie... jak powiedzieć partnerce, lub partnerowi, że ma się ochote na sex oralny? ;/ "kotku mam ochote na sex... oralny" brzmi rownie niesmacznie co "kochanie zrob mi loda" czy cos rownie bezposredniego.
stick it in yer moutch bitch!
wex go do buzi np. moze byc ? ;0
a do rzeczy może
 

imperator

Cichy Podglądacz
ice

Hmm co by tu napisać , że tak powiem to u mnie jest tak moja miłość sama podejmuje ta decyzje gdy np. widzi ze nie możemy się kochać bo ma okresik sama mi zrobi niespodziankę lub w skrajnym przypadku gdy zaczyna boleć brzuszek / jądra i jej o tym mówię to sama wie co zrobić by nie bolało jeśli warunki na to pozwolą jest to lodzik lub tak jak to nazwała Ania19 „Pyszny Lodzik” :)
 

junia3

Cichy Podglądacz
nie mam oporow przed robieniem mojeu mezczyznie "pysznego lodzika" sprawia mu to ogromna przyjemnosc i mi rowniez staram mu sie robic jak tylko nadarzy sie okazja i tego potrzebuje szukmay wtedy ustronnego miejsca odosobnionego robie to jest super uczucie jak widze mojego mezczyzne jak sie podnieca i jest mu naprawde dobrze a jeszcze napisze super eksta to odczowa :)
 

mara

Seks Praktykant
Mayonez napisał:
KLM napisał:
Mayonez napisał:
koleś napisał:
No właśnie... jak powiedzieć partnerce, lub partnerowi, że ma się ochote na sex oralny? ;/ "kotku mam ochote na sex... oralny" brzmi rownie niesmacznie co "kochanie zrob mi loda" czy cos rownie bezposredniego.
stick it in yer moutch bitch!
wex go do buzi np. moze byc ? ;0
a do rzeczy może
weź go do rzeczy?
Tylko co tutaj brać...?
 

junia3

Cichy Podglądacz
to jest tak samo jak z pysznym lodzikiem jest to cudowne uczucie ktore doznaje kobieta sama tak przezylam bylo nie do opisania super najepiej po sloncem chce tego wiecej a zaczyna sie od podniecania cycusiow pozniej nizej az do pysznej nie umiem opisac tego jest tak cudownie :D
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
MrX Deviant Lodzik z kolczykiem w jezyku Ogłoszenia 0
R Lodzik po imprezie Seks 0
G Lodzik na pierwszej randce Seks 0
M Numerek / lodzik Ogłoszenia 2
N Lodzik od dwóch kobiet Seks 15

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry