• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Publiczny cyberek 2

RarógDzdz

Seks Praktykant
A więc wg słów Maaji powstaje tenże wątek ;)

Pytanie czy najpierw ustalamy tu jakieś zasady i wtedy tworzy się wątek właściwy i przeznaczony tylko na zabawę czy od razu próbujemy tutaj spontanicznie zacząć?
 
A

Anika

Guest
Ustalanie zasad było w poprzednim temacie i ciągnęło się jak glut z nosa, więc albo spontan albo umawiamy się via pw kto chce z kim i co pisać.
Tu ma być konkretnie i z pieprzem lub różami jak kto woli.
Romantiko lub jakaś pikantna historyjka z macankiem / orgazmem / wytryskiem / happy endem lub bez.

Wszelkie pierdoły "a jak / a może chcę ale nie mam z kim / hahaha" idziemy pisać gdzie indziej, bo będę kosić jak kombajn zboże :cool:
 
Ostatnia edycja:
A

artkam

Guest
Ustalanie zasad było w poprzednim temacie i ciągnęło się jak glut z nosa, więc albo spontan albo umawiamy się via pw kto chce z kim i co pisać.
Tu ma być konkretnie i z pieprzem lub różami jak kto woli.
Romantiko lub jakaś pikantna historyjka z macankiem / orgazmem / wytryskiem / happy endem lub bez.

Wszelkie pierdoły "a jak / a może chcę ale nie mam z kim / hahaha" idziemy pisać gdzie indziej, bo będę kosić jak kombajn zboże :cool:

Ja bym dal tylko jedna zasade. Mianowicie. Cytowac post osoby, ktorej sie pisze bo potem znow wyjda herezje i pierdy. Taka moja mala dygresja.
 
A

Anika

Guest
Ok. Inkwizytorów nam na forum nie potrzeba, pierdów też nie, więc pamiętać o zasadzie: zawsze cytujemy post osoby, której odpowiadamy.

Ktoś coś jeszcze?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Publiczny cyberek? Seks 275
akwarysta1989 Samochód czy Transport publiczny lub Rower Poza tematem 114
M Publiczny seks - co o tym sądzicie? Fetysze i perwersje 42
P Zapraszam na cyberek +18 Ogłoszenia 0
S Cyberek Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry