• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Publicznie w seksownych bokserkach

Mężczyzna

ex1980

Cichy Podglądacz
Co myślicie o zakładaniu prześwitujących bokserek wtedy, gdy będziemy się gdzieś przebierać przy obcych lub korzystać ze sklepowej przymierzalni z niedokładnie zasuniętą kotarą? Chodzi mi o to, że nikt w sumie nie może zarzucić braku bielizny a że jest ona trochę lub bardziej przezroczysta.... cóż....
Takich majtasów jest całkiem spory wybór. Mnie się podobają takie ze "słonikiem" :)
Pytanie kieruję do wszystkich, nie mniej jednak bardzo interesuje mnie zdanie kobiet, co o takich delikwentach pomyślą, jeśli dostrzegą takiego np. w przymierzalni, bo ma majtasy... czy ich nie ma...

Jeszcze kilka linków z przykładami:
1. CLEVER-MENMODE Sexy Mesh Underwear Men Fishnet Boxers Transparent Erotic Lingerie Underpants Trunks Boxer Panties Shorts Bottoms
2. Transparent Boxers for Men See Through Male Underpants Sexy Low Waist Panties Lingerie Intimates
3. Men Boxer Briefs Men's High Elastic Elephant Nose Underpants Soft Breathable Moisture-wicking Underwear for Comfort Support
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Mówią totalnie wprost. Czasem tajemnica jest bardziej seksowna niż rozpłaszczony dingdong w siatce.
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Czyli podobna sytuacja, co na plażach naturystów i zwykła.... Na zwykłej wyobraźnia pracuje dużo bardziej...
Tak, a te siatki mnie odpychają bardziej niż przyciągają.
Dlatego ja jakoś inaczej rozumiałam tu te seksowne bokserki z nazwy tematu.
 
Ostatnia edycja:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Fetysz zużytych seksownych damskich ciuchów Fetysze i perwersje 78

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry