• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przyzwolenie na seks od teściów

Status
Zamknięty.

gonia

Erotoman
Kolorowy napisał:
Jak jakaś małpa by was się czepiała w kazdym topicu też byście tak regalowali...
To się zamknij i nie marnuj literek.
zwazaj sobie na słowka i w jaki sposob orbrazasz innych....
ale przynajmniej pokazałes klase normalnie taki z Ciebie facet ze ulalala gratuluje po prostu podejscie do niektorych rzeczy i wspołczuje Twojej dziewczynie nie chciałabym miec takiego niekulturalnego faceta jak TY
 

Kolorowy

Podrywacz
No i super... jest ze mną 18 miesiąc, wiec chyba ze mna raczej wszytko ok...
za to ja nie chciał bym mieć takiej dziewczyny, kóra się co rusz czegoś czepia... współczucia dla twojego chłopaka.

Ty mnie obrażasz brakiem szacunku w zdaniach, które kierujesz do mnie... trzeba się znizyc do poziomu odbiorcy.
 

ona

Nowicjusz
rany... odpuście :huh: przestańcie sobie wzajemnie dogryzać, to i tak do niczego nie prowadzi... :>
 

SETH

Podrywacz
Gonia i Kolorowy.. pliska.. opanujcie nerwy :( Podajcie sobie numer gg i tam się wyzywajcie :) A najlepiej to dajcie sobie całusa, bo "kto się czubi ten się lubi" :p

Wracając do tematu.. Moi dziadkowie chyba są zbyt konserwatywni jeśli chodzi o te sprawy. To znaczy nie mają takiego luzackiego podejścia, nie pytają się co i jak, z kim i dlaczego. W sumie to nawet lepiej, bo dla mnie babcia to babcia. Pogłaszcze, dobrze doradzi, da cukierka :)
 

gonia

Erotoman
ona napisał:
rany... odpuście :huh: przestańcie sobie wzajemnie dogryzać, to i tak do niczego nie prowadzi... :>
spoko ja juz dawno odpusciłam i to ja nie bede sie znizac do jego poziomu i nie pozwole sobie zeby ktos mnie wyzywał SETH całusa chyba oszalałes ale w sumie on jeszcze kiedys wiele rzeczy zrozumie bo jak narazie jest na etapie poznawania hehe
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
He he he to jak całusy odpadają to proponuje wspólną partyjkę CS-a albo Quake'a :lol: Bedzie przynajmniej humanitarnie w miarę :wink:
 

Szarka

Erotoman
gonia - jak nic zgadzam się z Twoim zdaniem :)

Cóż, współżyć zaczęłam mając 19 lat, bo tak chciałam, bo było dla mnie ważne z kim sypiam i czy jestem pewna wybranka, miałam 19 lat i nie musiałam oczekiwać czyjegos poparcia.
Dalismy pewnego dnia rodziceom i teściom do zrozumienia,że wyjeżdżamy 16km dalej do hotelu abyśmy mogli być sami ;)
 

gonia

Erotoman
Szarka napisał:
gonia - jak nic zgadzam się z Twoim zdaniem :)

Cóż, współżyć zaczęłam mając 19 lat, bo tak chciałam, bo było dla mnie ważne z kim sypiam i czy jestem pewna wybranka, miałam 19 lat i nie musiałam oczekiwać czyjegos poparcia.
Dalismy pewnego dnia rodziceom i teściom do zrozumienia,że wyjeżdżamy 16km dalej do hotelu abyśmy mogli być sami ;)
no to ciesze sie bardzo :)

ja swoj pierwszy raz miałam 2 miesiace przed moja 18stka :) z tamtym chłopakiem byl tylko ten jeden i to nawet nie do konca praktycznie go nie bylo :)

swoj prawdziwy pierwszy raz przezyłam z terazniejszym chłopakiem rok temu :)

No Szarka z tym wyjazdem miałam podobnie powiedizałam ze jade sama na działke z chłopakiem :) a teraz uswiadomiłam mame ze biore od prawie roku proszki zeby sie nie martwiła :)
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry