• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przypadkowy wytrysk na twarz

Mężczyzna

marcin423

Cichy Podglądacz
Cześć,

Pytanie głównie do Pań. Ostatnio z nową partnerką uprawialiśmy seks klasycznie, na misjonarza i finiszowała mi ręką. Z racji tego że mam dość obfity wytrysk to jego część wylądowała na jej twarzy. Wybiegła szybko z łóżka i miała do mnie o to pretensje. Czy powinienem bardziej uważać czy też jej reakcja była przesadzona?
 
Mężczyzna

Shiro

Seks Praktykant
Jeśli ją ostrzegłeś o tym, że zaraz dojdziesz, a ona nie zrobiła prostego uniku to wina leży po jej stronie 😉.
Natomiast jeśli wytrysk bez ostrzeżenia, to mogła się wkurzyć. Nie każda będzie chciała na twarz, a czasem może nie mieć ochoty akurat w danym momencie 😁.
 
Mężczyzna

wronskjan

Biegły Uwodziciel
Cześć,

Pytanie głównie do Pań. Ostatnio z nową partnerką uprawialiśmy seks klasycznie, na misjonarza i finiszowała mi ręką. Z racji tego że mam dość obfity wytrysk to jego część wylądowała na jej twarzy. Wybiegła szybko z łóżka i miała do mnie o to pretensje. Czy powinienem bardziej uważać czy też jej reakcja była przesadzona?
Skąd mamy wiedzieć, nie znamy istotnych szczegółów z takiego opisu sytuacji.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry