• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

przyjemność z dotykania nieznajomych w autobusie

Kobieta

kaska2

Cichy Podglądacz
Hej, przychodzę tu z nietypowym (przynajmniej jak na mnie pytaniem). Ostatnio, zauważyłam, że czerpię przyjemność z tego, jak nieznajomy mi młody chłopak (sama też jestem młoda) dotyka mnie np. przypadkiem kolanem o moje, lub gdy swoim łokciem "opiera się" o moje ciało. Ogólnie ciężko mi to opisać, ale każdy zna, taką sytuację, gdy jedna ze stron tak się rozwala na, siedzeniu, że nie ma szans, że nie będziecie się nie dotykać choć przez chwilę..no i normalnie sporej liczbie osób by to przeszkadzało, a mi nie dość, że to nie uwiera, to jeszcze mi z tego powodu przyjemnie i miło. Oczywiście zaznaczę jeszcze na końcu, że nigdy to nie jest tak, że ja dąże do tego specjalnie, albo że specjalnie się jakoś tak ustawiam, zawsze jest tak, że przypadkowo, ale tylko z tej drugiej strony, ja nawet nie miałabym za bardzo jak, bo jestem dosyć drobną osobą. I nigdy nie było też takiej reakcji z tej drugiej strony, żeby np. wtedy na mnie jakoś krzywo się popatrzyła, odsunęła albo odtrąciła...a po drugie, to nie mówię oczywiście o takich sytuacjach, gdzie ktoś by się ocierał o moje miejsca imtymne, bo takie zachowania oczywiście uważam za obrzydliwe i naganne i nie powinny mieć w ogóle miejsca w środkach miejskiego transportu publicznego. Także już dochodząc w końcu do pytania...czy to podchodzi już pod jakieś zaburzenie, albo właśnie jakiś fetysz? Faktycznie, jestem teraz singielką i zaczęłam się zastanawiać, czy już mi od tego czasem nie zaczęło odbijać....
 
Kobieta

kaska2

Cichy Podglądacz
Taki fetysz nazywa się froteryzm czyli ocieractwo
no nie sądzę, że to właśnie to, bo osoba z tym zaburzeniem dąży do zaspokojenia/tudzież podniecenia, a ja nie odczuwam czegoś takiego, tylko zwykłą przyjemność, ale napewno nie czuję podniecenia. + plus to są neutralne miejsca bardzo.
 
Mężczyzna

Miguel

Cichy Podglądacz
no nie sądzę, że to właśnie to, bo osoba z tym zaburzeniem dąży do zaspokojenia/tudzież podniecenia, a ja nie odczuwam czegoś takiego, tylko zwykłą przyjemność, ale napewno nie czuję podniecenia. + plus to są neutralne miejsca bardz
Hej. Ciekawa sytuacja. Ja przeżyłem jeden , jedyny raz taką sytuację. Było to w pociągu podmiejskim w dużym tłoku. Dotykałem się z fajną dziewczyną dłońmi i rękami. Wydawało mi się że Jej również sprawia to przyjemność... Bardzo przyjemnie uczucie ...
 
Mężczyzna

Yeshin

Cichy Podglądacz
Też tak mam, przypadkowy dotyk w losowych miejscach, muśnięcie dłonią przy podaniu czegos jest przyjemnym doznaniem, aczkolwiek w moim przypadku działa to tak, że tylko wtedy, kiedy jest to osoba która na pierwszy rzut oka uznam za atrakcyjną, jest takie miłe drgnięcie ciała, ale czy uważam że jest to jakiś mój fetysz, chyba raczej nie
 
Kobieta

MKLOPP

Cichy Podglądacz
Mam to samo, ale niestety miałam tylko raz taką sytuację. Ciekawe jest to, że w moim przypadku jest to podniecające tylko wtedy, gdy zrobi to starszy facet
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Mi również udziala się przyjemność przez przypadkowy dotyk przez kobietę tylko gdy jesteśmy w tłocznym miejscu typu klub, autobus. Na codzienien nie odczuwam tego wogole
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
no nie sądzę, że to właśnie to, bo osoba z tym zaburzeniem dąży do zaspokojenia/tudzież podniecenia, a ja nie odczuwam czegoś takiego, tylko zwykłą przyjemność, ale napewno nie czuję podniecenia. + plus to są neutralne miejsca bardzo.
Kaśka,powiem Tobie,że jest to związane z erotyzmem,z seksualnością.Nie korci Ciebie aby sprawdzić co może być dalej,na czym polega tak naprawdę ta przyjemność,skąd ona się bierze ?Być może jeszcze tego nie wiesz,ale tak ,jest to "dalej".Kiedyś też elektryzowały mnie same dotknięcia.Z czasem zauważyłem,że to przyjemność polegająca na balansowaniu w pewnych płaszczyznach erotycznych z jednoczesnym niedopuszczaniem do wulgarności,która odarła by to miłe uczucie z tego rodzaju przyjemności,z tego trudno uchwytnego czegoś.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry