• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

przeswitujace legginsy

Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Prześwitujące legginsy są spoko, fajnie zawiesić oko, ale żeby pod nimi były jakieś sexy stringi albo ładne majteczki.

Btw, apropos prześwitujących legginsów, kiedy moja była, jak byliśmy na Mazurach, na łódkach poszła że mną do sklepu w porcie. Przebierała się z kostiumu, a że nie chciało jej się szukać majtek założyła legginsy na goły tylek. Ani ja, ani ona nie ogarnęliśmy jak bardzo prześwitywały... Generalnie każdy kto zauważył i lekko pod światło spojrzał na nią widział dokładnie to, co one powinny zakrywać😂
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Moja Ż lubi aktywny tryb życia i czy to na rower czy do biegania czy na wycieczki zakłada leginsy. Muszę przyznać, że ma naprawdę zgrabne pośladki i nogi jak na prawie 40 lat😊. Wiele razy zaobserwowałem wzrok innych facetów, nawet młodych, lustrujacych jej tyłeczek. Najlepsze są te momenty gdy jedzie wypięta na rowerze i widać jej jakie ma majteczki a nawet ich kolor 😉. Nieraz (nieświadoma) eksponuje swoje skąpe stringi znikające pomiędzy pośladkami. Czasem ma takie gładkie, bezszwowe a czasem jak jedzie do pracy to założy coś z koronką i wtedy widać jakieś falbanki czy finezyjne wzorki i kroje.
Lubię też widzieć jak wcinają jej się z przodu pomiędzy wargi. Fajnie wtedy widać kształt jej szparki😋
 
Mężczyzna

nicetgv1986

Cichy Podglądacz
Moja Ż lubi aktywny tryb życia i czy to na rower czy do biegania czy na wycieczki zakłada leginsy. Muszę przyznać, że ma naprawdę zgrabne pośladki i nogi jak na prawie 40 lat😊. Wiele razy zaobserwowałem wzrok innych facetów, nawet młodych, lustrujacych jej tyłeczek. Najlepsze są te momenty gdy jedzie wypięta na rowerze i widać jej jakie ma majteczki a nawet ich kolor 😉. Nieraz (nieświadoma) eksponuje swoje skąpe stringi znikające pomiędzy pośladkami. Czasem ma takie gładkie, bezszwowe a czasem jak jedzie do pracy to założy coś z koronką i wtedy widać jakieś falbanki czy finezyjne wzorki i kroje.
Lubię też widzieć jak wcinają jej się z przodu pomiędzy wargi. Fajnie wtedy widać kształt jej szparki😋
sam bym sie ogladal za nia, chcesz sie nia pochwalic :)?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Legginsy, dopasowane kombinezony Fantazje erotyczne 0
N Legginsy Sprawy kobiet 10
1 Uciecha męskich oczu - legginsy Fetysze i perwersje 256
N "Męskie"Legginsy Fetysze i perwersje 16

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry