• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przedwczesny wytrysk

Mężczyzna

Parawan

Cichy Podglądacz
Polecam tabletki orgasm control w połączeniu ze sprayem albo z żelem bo tak to działa najlepiej. NIe stosowałem tylko chusteczek.
 
Mężczyzna

mephisto

Cichy Podglądacz
Podpinam się pod temat. Raczej wolałbym podjąć się czegoś co na stałe mi ten problem, nawet nie tyle wyeliminuje co zmniejszy, więc sceptyczny jestem do farmakologii. Czy ktoś miał tutaj przedwczesny wytrysk i był w stanie się z tym uporać samodzielnie przez jakieś ćwiczenia? Bo tracę nadzieje na udane życie seksualne przez to...
 
Mężczyzna

calour

Cichy Podglądacz
Same tabletki są dobre ale trzeba trochę poczekać na ich działanie bo jeśli oczekujesz działania od razu to trochę się zawiedziesz. . Po 2 tygodniach dopiero efekt, ogólnie najlepiej łaczyć z żelem albo z chusteczkami. . Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale działa i w sumie to najważniejsze. Ogolnie najlepiej opyla się kupowac cały zestaw albo poczekać na promocje bo tak to jest trochę drogawo.
 
Mężczyzna

Siedem

Cichy Podglądacz
Stosuję ten spray od dobrych kilku lat. Stosujek u mnie wydłuza się tak mniej więcej 10 do 15 minut co daje mi seks równy 13 do 18 minut , wcześniej kończyłem w 3 minuty Może nie jest to jakos super długo ale mnie i partnerkę to zadowala. Miałem po drodze kilka przygód z innymi środkami ale moim zdaniem seria orgasm control jest najmocniejsza.
 
Mężczyzna

Cipeczka12

Seks Praktykant
1. Walisz Konia 👈👉Wstrzymujesz Się (Bez Majtek, Bo Uciskają)
2. Jak DoChodzisz, PoMyśl O Kimś/Czymś Co Cię Obrzydza 🤣💯
3. PodCzas Sikania Wstrzymujesz Strumień, Po Chwili Sikasz Dalej 💁‍♂️I Tak W Kółko, Aż Pęcherz Będzie Pusty 😉
 
Mężczyzna

ghasm

Cichy Podglądacz
Ja również do niedawna bardzo szybko kończyłem . Nad środkiem zacząłem się zastanawiać jak moja partnerka powiedziała ze jej nie zaspokajam i że żaden inny partner nie kończył tak szybko. ... tabletki biorę regularnie od jakiegoś czasu i naprawdę czas stosunku się wydłuża ale liczy się tutaj regularność. Jak nie bierzesz regularnie to nie licz na dobre dzałanie. Z tamtą partnerką już nie jestem ale mam inną i ona twierdzi, ze jest idealnie.
 
Mężczyzna

Siedem

Cichy Podglądacz
Jak dla mnie zajebisty środek jeśli mogę się tak wyrazić. Działa w kilka minut i można jechać nawet pól godziny. Tylko polecam nie nadużywac na początku zbyt dużo bo jak użyjesz zbyt dużo to Ci całkiem znieczuli wacka i potem będziesz mógł dziabać z pół godziny i nie skończysz. Wystarczy jeden czy dwa psiknięcia
 
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
Jak dla mnie zajebisty środek jeśli mogę się tak wyrazić. Działa w kilka minut i można jechać nawet pól godziny. Tylko polecam nie nadużywac na początku zbyt dużo bo jak użyjesz zbyt dużo to Ci całkiem znieczuli wacka i potem będziesz mógł dziabać z pół godziny i nie skończysz. Wystarczy jeden czy dwa psiknięcia
Jaki to środek? Też mam problem z przedwczesnym
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry