• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przebieranki - problem

Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Mam mały problem... lubię chodzić w damskich ciuchach. Mieszkałem sam przez 6 lat więc damskie ciuchy były u mnie normą. Od 3 miesięcy mieszkam z dziewczyną no i temat przebieranek zanikł. Z początku nie miałem z tym problemu ale im dłużej tego nie robię, tym bardziej jest mi źle, że nie mogę odziać rajstop, szpilek itp... Dziewczyna jest fajna, dobrze mi z nią w łóżku ale nie wyobrażam sobie jej powiedzieć o moich zabawach bo boję się że ją stracę. Co dalej? Jak żyć z tęsknotą do damskich ciuchów... :(
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Jeśli kocha to zrozumie. Napisz do naszego kolegi z forum Patrys97 może coś doradzi 😉. Mów jej o tym czego chcesz za wczasu inaczej się później zablokujesz i będziesz żył nieszczęśliwy.
 
Mężczyzna

sebastianpiechol1910@gmai

Cichy Podglądacz
Mam mały problem... lubię chodzić w damskich ciuchach. Mieszkałem sam przez 6 lat więc damskie ciuchy były u mnie normą. Od 3 miesięcy mieszkam z dziewczyną no i temat przebieranek zanikł. Z początku nie miałem z tym problemu ale im dłużej tego nie robię, tym bardziej jest mi źle, że nie mogę odziać rajstop, szpilek itp... Dziewczyna jest fajna, dobrze mi z nią w łóżku ale nie wyobrażam sobie jej powiedzieć o moich zabawach bo boję się że ją stracę. Co dalej? Jak żyć z tęsknotą do damskich ciuchów... :(
Rozumiem twój ból i dylemat, Dopóki nie powiedziałem o wszystkim żonie, dosyć często bardzo źle się czułem w relacjach z kobietami bo musiałem je okłamywać ukrywać, a żona było postawienie wszystkiego na jedną kartę
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry