• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prysznic rano minetka wieczorem

drimm30

Cichy Podglądacz
Witam

Od kilku dni polubiłem lizać pipeczkę mojej partnerce nie zaraz po prysznicu tylko po całym dniu. Smak się zmienia ale i tak jest cudowny.
Ona się jeszcze nie odważyła wsadzić sobie do ust po całym dniu ale myślę że to kwestia czasu.
Mieliście kiedyś podobnie ?
 

yoint

Nowicjusz
:eek: smak po całym dniu musi być oddychający, zapach jeszcze gorszy. Zdecydowanie bardziej wolę prysznic a po nim lub w trakcie mogę robić minetke cały wieczor;)
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Ja tam lubię kiedy cipka nie jest "sterylna", ten smak i zapach - mniam. Ale zależy to też od cyklu kobiety, po miesiączce jeszcze przez jakieś 2 dni nie ma tej cudownej słodyczy.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Moja żona również woli jak się wyczyszczę wcześniej. Dla mnie w ogóle ona po prostu cudownie pachnie sama z siebie (taki lekko słodkawy zapach wymieszany z czymś czego nie potrafię opisać), nawet jak się spoci. Jak się umyje to wtedy traci tą woń na jakiś czas - czuję wtedy tylko mydło czy żel do mycia.
 

Michaś85

Cichy Podglądacz
Moja żona zawsze po depilacji na zero smaruje olejkiem do ciała całą siebie wtedy jak wjeżdżam pomiędzy jej uda języczkiem to robi się cała mokra oddech przyspiesza a kiedy zaczynam delikatnie podgryzać jej muszelkę zaczyna naprężać cialo i unosić do góry wtedy wiem ze jest już u szczytu i zaczynam ssać na maxa do wielkiego orgazmu. Poczym łapie oddech i pyta kiedy następny raz 🥰🥰🥰
 
Mężczyzna

siwybajerant

Cichy Podglądacz
Moja kobieta raczej woli być ”świeża”, ale pare razy zdarzyło mi się lizać ją po jakimś czasie od kąpieli i było to całkiem przyjemne, głównie z tego względu, że czułem jej smak i zapach, a nie tylko mydło 😅
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Banisteriopsis2 Prysznic w szatni Poza tematem 4
B Ostry sex Prysznic Opowiadania erotyczne 0
Indragor Nieco inny świat (II) — Sobota, rano Opowiadania erotyczne 15
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
H Minetka - WWa Ogłoszenia 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry