• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problemy z erekcją: jak mogę mu pomóc

gripsiak

Nowicjusz
Jeśli nie jest to problem z hormonami polecam zastanowić się nad czymś co może podkręcić atmosferę w łóżku. Wiele osób dotyka problem rutyny, szczególnie jeśli związek jest wieloletni. Jesli nie próbujemy nowych rzeczy to seks przestaje nas podniecać
jakaś fajna bielizna, świetne są takie pasy do pończoch
gry erotyczne
obejrzenie razem filmu erotycznego
ewentualnie wyjazd we dwoje w jakieś nowe miejsce.
 

rozzz

Seks Praktykant
Byłem u seksuologa z problemami z potencją. Polecił mi tabletki ( na razie bez recepty). I tak sobie myślę,ze sam mogłem je sobie wczęsniej kupić a nie wydawać prawie 150 zł na seksuologa.
 

rozzz

Seks Praktykant
A myślałeś,że ile? Mieszkam w Poznaniu i właśnie zapłaciłem niewiele bo inni seksuolodzy żadali jeszcze więcej kasy.Może jak mieszkasz na jakimś zadupiu to zapłacisz mniej ale na pewno nie żyjąc w Poznaniu.A tabletki jakie mi polecił to cum on.Zreesztą do teraz je biorę.
 
Mężczyzna

merlin_merlin

Nowicjusz
Mi ktoś kiedyś powiedział że w sprawach sex-u to wszystko siedzi w "głowie" tej na szyi. Przede wszystkim trzeba mieć dobrego partnera partnerkę rozmawiac o wszytykim i próbowac na początku dużo i szukac swojej drogi. Nie dołować się jak coś nie wychodzi. Mały wariat może wiecej niż duży jak wie co robi. Na wszystko trzeba czasu i praktyki.
 

rozzz

Seks Praktykant
Jakby nie działały to bym sie nimi nie faszerował. Ale dzialaja i co całkiem nieźle. Tyle,że wcześniej słyszałem już o tuch tabletkach ( nawet na tym forum o nich sobie czytałem) i mogłem je sam sobie zamówić bez konieczności gadania z lekarzem. Na razie nie zamierzem przerywać brania cum on, potencję mam taką dobra jak wczesniej i trochę się obawiam,że jakbym przestal je brać to wszystko powróciłoby do wcześniejszej sytuacji, która za wesoła nia była.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Byłem u seksuologa z problemami z potencją. Polecił mi tabletki ( na razie bez recepty)...
Tej, dlaczego poszedłeś do seksuologa a nie do męskiego odpowiednika ginekologa, do urologa?
Ten pierwszy chcąc rzetelnie doradzić musi mieć opinie tego drugiego, bo bez niej może co najwyższej zalecić specyfiki z aktualnych reklam.
Dosadniej: plasterek na raka. Plus słony rachunek 🙂
Jakby co to ja jestem z Lazarza, a tam myśli się cholernie logicznie.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Mi ktoś kiedyś powiedział że w sprawach sex-u to wszystko siedzi w "głowie" tej na szyi. Przede wszystkim trzeba mieć dobrego partnera partnerkę rozmawiac o wszytykim i próbowac na początku dużo i szukac swojej drogi. Nie dołować się jak coś nie wychodzi. Mały wariat może wiecej niż duży jak wie co robi. Na wszystko trzeba czasu i praktyki.

rozzz,​

Wczytaj się ponownie co napisał merlin_merlin, bo tego nie usłyszysz w gabinetach zorientowanych na zysk.
I ewentualnie zapytaj/poproś o wyjaśnienia.
 
Kobieta

Lovingshop.pl

Cichy Podglądacz
trochę się obawiam,że jakbym przestal je brać to wszystko powróciłoby do wcześniejszej sytuacji
Tabletki CUM ON są suplementem diety, opartym na ziołach, minerałach i witaminach, ich skład to: Ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego, Ekstrakt z korzenia maca, Ekstrakt z liści zielonej herbaty, Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego, L-karnityna, Witamina E, Witamina C, Witamina B6, Foliany, Witamina B12, Magnez, Cynk, Selen.
I choć sami je sprzedajemy, to też może okazać się dziwnym to co napiszę, ale nie trzeba ich brać do końca swojego życia erotycznego. Jest to jak pisałam wyżej suplement diety, zapewne podczas swojej wizyty u seksuologa otrzymałeś też sugestię zmiany nawyków żywieniowych, (seksuolog z którym współpracujemy zaleca właśnie te tabletki dla Panów, którzy z racji swojego trybu życia często korzystają z różnego typu fast - foodów) Jeśli gospodarka organizmu została wyregulowana, to zmieniając swoje nawyki żywieniowe i trochę styl życia, można śmiało zrezygnować z tych tabletek. Ba, nawet bym polecała dać sobie odpocząć aby sprawdzić czy jeszcze ich potrzebujemy, to jest suplement diety do którego zawsze można powrócić.
Pozdrawiam Gorąco.
 
Kobieta

Lovingshop.pl

Cichy Podglądacz
A co na to urolog? Meski odpowiednik ginekologa?
Urolog nie jest tylko męskim odpowiednikiem ginekologa, z jego usług korzystają też kobiety, np. przy leczeniu stanów zapalnych narządów rodnych,
Głównym elementem ludzkiego ciała jakim zajmuje się urolog, są choroby układu moczowego, i tak samo jak kobiety korzystają z ginekologa oraz porad seksuologa, tak i mężczyźni powinni okresowo badać się u urologa (w pewnym wieku już nawet powinno to być obowiązkowe)
Natomiast jeśli seksuolog zaleci jakieś suplementy, które przynoszą pożądane efekty, a nie zaobserwujemy żadnych niepokojących zmian ze strony układu moczowego, to i tu podkreślę w mojej opinii, nie ma potrzeby dodatkowych konsultacji.
Nie wyobrażam sobie też aby lekarz seksuolog podczas wizyty i wywiadu z pacjentem, w przypadku nabrania wątpliwości co do stanu zdrowia wynikającego z dróg moczowych nie zasugerował wizyty właśnie u urologa.
Podsumowując: Panowie badajcie się okresowo u urologa, jednak nie popadajcie w hipochondriomie, jeśli leczenie u seksuologa przynosi zamierzony skutek to nie trzeba od razu latać po wszystkich specjalistach.
Pozdrawiam gorąco.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... Podsumowując: Panowie badajcie się okresowo u urologa, jednak nie popadajcie w hipochondriomie, jeśli leczenie u seksuologa przynosi zamierzony skutek to nie trzeba od razu latać po wszystkich specjalistach...
Dobry jesteś 🙂

Z jednej strony przekonujesz do wizyty u urologa, ale z drugiej podkreślasz role w leczeniu pod okiem seksuologa - u Ciebie sprzedawcy suplementów diet, których próżno szukać w oficjalnych księgach z wykazami dozwolonych lekarstw wraz z dokładnymi opisami skutków ubocznych. A co za tym idzie, nie wpisze ich do karty pacjenta. Recepty platnej w 100% również nie wystawi, bo w jednym i drugim przypadku bedzie mial na karku Izbę Lekarska.
 
Kobieta

Lovingshop.pl

Cichy Podglądacz
u Ciebie sprzedawcy suplementów diet, których próżno szukać w oficjalnych księgach z wykazami dozwolonych lekarstw
Tak zgadza się suplementów diety nie znajdziesz w wykazie leków, natomiast znajdziesz w wykazach suplementów, niestety, żaden suplement diety nie jest lekarstwem i nie może znajdować się w wykazach leków, natomiast każdy środek specjalnego przeznaczenia oznaczony jako "suplement diety" musi się znajdować w stosownym wykazie suplementów diety, wszystkie nasze suplementy są dopuszczone do sprzedaży na terenie RP, nie zamierzam tutaj reklamować konkretnych produktów, nawet jak poczytasz wcześniejsze wpisy, to jednemu z kolegów proponowałam odstawienie (choćby czasowo) suplementu CUM ON, naprawdę moim zadaniem nie jest tu toczenie wojen, i przykro mi, że tak to odebrałeś, ale prawda jest taka, że nie możesz traktować urologa jako męskiego odpowiednika ginekologa, bo tak nie jest, równie dobrze można nazwać boksera, męskim odpowiednikiem makijażystki ;) . Poniżej zacytuję definicje lekarza urologa, co może choć trochę wyprowadzi Ciebie z błędu.
Podstawowym zadaniem lekarza urologa jest diagnostyka i leczenie wszelkich chorób układu moczowo-płciowego u mężczyzn i kobiet, leczy także choroby nerek i pozostałych narządów układu moczowego u mężczyzn i kobiet
Naprawdę nie zamierzam toczyć wojny, i nie taki jest cel, myślę jednak, że rozmowa na merytorycznym poziomie jest wstanie wyjaśnić wiele nieporozumień.
Pozdrawiam.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Naprawdę nie zamierzam toczyć wojny, i nie taki jest cel, myślę jednak, że rozmowa na merytorycznym poziomie jest wstanie wyjaśnić wiele nieporozumień.
Nie istnieje jakikolwiek poziom na którym moglibyśmy cokolwiek wyjaśnić. A już tym bardziej merytoryczny poziom, bo i jakie przyjąć podstawy, kiedy Ty prezentujesz wiedze z reklamowych ulotek suplementów diety zredagowanych przez copywriter'a, a ja bazuje na wiedzy ludzi latami uczących się medycyny i ponoszących prawna odpowiedzialność?


Podstawowym zadaniem lekarza urologa jest diagnostyka i leczenie wszelkich chorób układu moczowo-płciowego u mężczyzn i kobiet, leczy także choroby nerek i pozostałych narządów układu moczowego u mężczyzn i kobiet
Właśnie o tym mówiłem. W razie wystąpienia kłopotów z Organem (zapalenia, opryszczki zwisy pospolite itp.) pierwszym adresem jest urolog. A nie apteka sprzedająca (zgodnie z prawem) cudowne środki z Chin, Japonii, czy Iraku.

Wiesz, odnoszę wrażenie, ze pochodzimy z dwóch diametralnie odmiennych społeczności. W mojej decydujące zdanie ma domowy lekarz i tylko on kieruje mnie do specjalistów. I on otrzymuje ich pisemne uwagi z zaleceniami. A wszystko ląduje w moich aktach. W tym tez zapis o skierowaniu do urologa z czasów, kiedy w Europie nie było jeszcze oficjalnej sprzedaży Viagry. Potrzebowałem 100 mg bo raz ze było łatwo podzielić na czterech facetów, a drugie, ze tylko w ten sposób mogliśmy dotrzymać kroku na placu boju. Dostałem. Po wyczerpujących badaniach.
I to właśnie robi różnicę miedzy sprzedawca fantazji, a lekarzem.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Dobry jest braveran:
Tabletkami wspomagam sie od dłuższego czasu, jednak wcześniej brałem znacznie droższy odpowiednik. Porównałem sobie jednak składy, postanowiłem zamówic braveran bo cena prawie 40% niższa, I obecnie wiem, że wcześniej przepłacałem, bo nie widzę róznicy w działaniu. Produkt spełnia w pełni pokładane w nim oczekiwania. Działanie szybkie i dosyć długotrwałe. W zależności od potrzeb czasami biorę dwie tabletki, czasami wystarczy jedynie jedna.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M 27 lat i problemy z erekcją Porady seksualne 8
K Problemy z erekcją Porady seksualne 33
S Problemy z erekcją Seks 8
U Problemy z erekcją przed 30 Porady seksualne 11
P Problemy z erekcją Porady seksualne 44

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry