• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problem z niskim libido

anu

Cichy Podglądacz
Witam, cieszę się że trafiłam na to forum bo widzę, że można liczyć tu na zrozumienie i pomoc. Moim problemem jest dość niskie libido, z którym nie radzi sobie psychicznie mój mąż. On się stara a u mnie nic. Co mam robic bo lubię się do niego przytulać ale nie mam ochoty na nic innego.
 
Mężczyzna

mephisto

Cichy Podglądacz
A jak jest u ciebie oprócz libido? Lubisz z nim spędzać czas czy męczy się swoją osobą, starasz się od niego uciec w jakiś sposób?
 

Wieks

Cichy Podglądacz
Ślub i ogólnie życie codzienne zmieniają sporo w życiu dwojga ludzi, już nie ma takiej ekscytacji każdym spotkaniem tylko jest szara rzeczywistość Polecam wypróbować czegos innego tak aby rozbudzic na nowo pożadanie.
 
Mężczyzna

TomAt87

Cichy Podglądacz
Witam, cieszę się że trafiłam na to forum bo widzę, że można liczyć tu na zrozumienie i pomoc. Moim problemem jest dość niskie libido, z którym nie radzi sobie psychicznie mój mąż. On się stara a u mnie nic. Co mam robic bo lubię się do niego przytulać ale nie mam ochoty na nic innego.
A jak u Ciebie z takimi rzeczami jak sen, zdrowa dieta, ćwiczenia? Jeśli człowiek nie dba o organizm, to libido leci w dół, sam jestem idealnym przykładem, jak kilka lat temu, ochota na sex była wręcz zadań, ale było to spowodowane, śmieciowy jedzeniem, brakiem odpowiedniego snu, piwkiem wieczorem, zero sportu. Od kiedy śpię 7-8h, nie pije alko, ćwiczę, dużo spaceruje, jem zdrowo, zobaczyłem zdecydowanie różnice, ba 180 stopni zmiana
 

anu

Cichy Podglądacz
Próbowaliśmy wielu rzeczy. Ogólnie mąż jest cudownym kochanym człowiekiem i uwielbiam go Ale przecież nie będę się zmuszać jak mi sie nie chce ;/
 

Wieks

Cichy Podglądacz
A urlop? wybieracie się gdzieś? Może warto byłoby gdzieś się wybrać, tak aby chociaż na chwilę zmienić miejsce zamieszkania.Ludzie na urlopie mają o wiele większą ochotę na seks. Poza tym czy badałaś sobie hormony i czy próbowałaś tabletek na libido?
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
A jak u Ciebie z takimi rzeczami jak sen, zdrowa dieta, ćwiczenia? Jeśli człowiek nie dba o organizm, to libido leci w dół, sam jestem idealnym przykładem, jak kilka lat temu, ochota na sex była wręcz zadań, ale było to spowodowane, śmieciowy jedzeniem, brakiem odpowiedniego snu, piwkiem wieczorem, zero sportu. Od kiedy śpię 7-8h, nie pije alko, ćwiczę, dużo spaceruje, jem zdrowo, zobaczyłem zdecydowanie różnice, ba 180 stopni zmiana
Piję pałę i konia wale codziennie. Praca siedząca, po około we godzin na dobę gdzie większość przypada na noc. Żarcie to śmieciowe.
A Żona nie pije, śpi pół dnia, pracuje tak jak ona chce, dba o siebie i diete itd itp
I co? G.wno... ja mam potrzeby a ona nie.
Może w Twoim przypadku to działa. W naszym nie. Więc z własnego doświadczenia wiem że nie w tym jest problem.
Ale cieszę się że u Ciebie jest ok.
Mam znajomego który gdy zaczął ćwiczyć biegać itd to jemu ochota na sex zwiększyła się do tego stopnia że kiedyś gdy na domówce popiliśmy to jego żona powiedziała że ona ja bierze nawet gdy ona ma okres hahaha
 
Mężczyzna

TomAt87

Cichy Podglądacz
Piję pałę i konia wale codziennie. Praca siedząca, po około we godzin na dobę gdzie większość przypada na noc. Żarcie to śmieciowe.
A Żona nie pije, śpi pół dnia, pracuje tak jak ona chce, dba o siebie i diete itd itp
I co? G.wno... ja mam potrzeby a ona nie.
Może w Twoim przypadku to działa. W naszym nie. Więc z własnego doświadczenia wiem że nie w tym jest problem.
Ale cieszę się że u Ciebie jest ok.
Mam znajomego który gdy zaczął ćwiczyć biegać itd to jemu ochota na sex zwiększyła się do tego stopnia że kiedyś gdy na domówce popiliśmy to jego żona powiedziała że ona ja bierze nawet gdy ona ma okres hahaha
No ok, ja nie napisałem, że jest to reguła która sprawdza się u wszystkich.

Może żona powinna udać się do specjalisty? Pogadać z kimś, zrobić jakieś badania?
 

anu

Cichy Podglądacz
Nie bralam żadnych, no chyba jak kiedyś brałam antykoncepcje to brałam jakięs przy antykoncepcji,asequralla czy coś takiego ale to chyba nie było na libido. Ogólnie hormony mam w normie.
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Nie bralam żadnych, no chyba jak kiedyś brałam antykoncepcje to brałam jakięs przy antykoncepcji,asequralla czy coś takiego ale to chyba nie było na libido. Ogólnie hormony mam w normie.
Antykoncepcja potrafi zaburzyć.
Ale cieszę się że masz w normie hormony,☺️☺️
 

rozzz

Seks Praktykant
Asequrellę brałas. Swego czasu bardzo reklamowany środek, ale moim zdaniem totalnie przereklamowany z uwagi na niekorzystny skład i w sumie słabe działanie które opiera sie na placebo.Polecam za to libido therapy, które sama brałam. Na początku nie miałam do tego przekonania ale do środka namówiła mnie moja pani ginekolog, potem przeczytałam sobie kilka pozytywnych opinii na tym forum i postanowiłam spróbować. I powiem Ci, że z każdą kolejną tabletka było lepiej co na początku brałam za placebo, jednak z czasem upewnilam sie, że nie jest to jedynie placebo.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry