• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Próbka - fetyszowa

Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
hejka
Mam dosyć lekkie pióro i zastanawiam się czy nie napisać opowiadania. Mogę też napisac opowiadanie na zlecenie.
Tematyka może na początek: Biuro korporacji. Mężczyzna uwielbiający kobiecą bieliznę, eleganckie kobiety noszące obcasy, rajstopy. Kobieta - na wyższym stanowisku, z racji obowiązków nosząca jak wyżej, ale też lubiąca to nosic. Fetysz rajstop, szpilek, przebieranki, zabawy z wykorzystaniem tychże, zakupki itp.

Opowiadanie mógłbym nieco ubarwić odpowiednimi zdjęciami które sam wykonam sobie.

Byliby chętni poczytać ? Tematyka raczej dla fetyszystów damskiej bielizny, przebieranek, sexu w rajstopach itp itd.
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
@sensual_legs, to tak nie działa. Najpierw napisz coś, opublikuj, daj się poznać, co potrafisz, a dopiero później składaj propozycje napisania czegoś. Sam powinieneś wiedzieć, co napisać, a jeśli nie wiesz, to mała szansa, że coś z tego wyjdzie.
Widziałem już sporo takich ofert, po których zapadała cisza albo z tekstu wychodziła kaszana.
A co do Twoich zdjęć, to nie, dziękuję.
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Oczywiście, napisz, ale wiem z doświadczenia, że jeśli ktoś używa tak wyświechtanych określeń jak "lekkie pióro", to ma niewielkie pojęcie o pisaniu.
Może z takimi miałeś do czynienia :( Bywa. Są też ludzie mający świadomośc własnej wartości i tego co robią i jeśli tak piszą to tak jest. też to musisz brać pod uwagę :D
 

Adrian222

Cichy Podglądacz
Ja bym bardzo chętnie poczytał takie opowiadanie 👠
Sam mam sporo pomysłów na fabułę o takiej tematyce i jeśli chcesz to chętnie zaproponuje jakieś propozycje.
:)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
hejka
Mam dosyć lekkie pióro i zastanawiam się czy nie napisać opowiadania. Mogę też napisac opowiadanie na zlecenie.
Tematyka może na początek: Biuro korporacji. Mężczyzna uwielbiający kobiecą bieliznę, eleganckie kobiety noszące obcasy, rajstopy. Kobieta - na wyższym stanowisku, z racji obowiązków nosząca jak wyżej, ale też lubiąca to nosic. Fetysz rajstop, szpilek, przebieranki, zabawy z wykorzystaniem tychże, zakupki itp.

Opowiadanie mógłbym nieco ubarwić odpowiednimi zdjęciami które sam wykonam sobie.

Byliby chętni poczytać ? Tematyka raczej dla fetyszystów damskiej bielizny, przebieranek, sexu w rajstopach itp itd.
No masz, zapomniałem, to dawaj jak w treści posta, chetnych naliczyłem co co najmniej 7 osobosztuk. Czekamy!:)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry