• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prezerwatywy z środkiem "antyplemnikowym"

Status
Zamknięty.

Młody18

Biegły Uwodziciel
A mam pytanie, które prezerwatywy są ze środkiem plemnikobójczym ?? Bo jak zajrzałem na stronę durexa to przy wszystkich jest napisane że są bez środka. Może wy wiecie, które są z ?? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
 

ted

Biegły Uwodziciel
Kiedys durex produkowal extra safe ze srodkiem plemnikobojczym jednak chyba zbytnio uczulaly wiec wycofali sie z tego jednak unimil chyba nadal takie produkuje.
 

ted

Biegły Uwodziciel
Popieram durex extra safe sa dobre oprocz malej wpadki jakis poltora roku temu kiedy to partia byla kiepska i wszystkie pekaly :wink:
 

p1tbull

Seks Praktykant
To ja juz niewiem jakich prezerwatyw uzywac skoro mowisz ze extra safe pekly to ja niewiem
:cry:
to powiedz jakich uzywaz teraz albo wogule moze wiesz gdzie je mozna porownac w necie
 

Marta

Cichy Podglądacz
Witam, ja trochę miałam wątpliwość czy wpisać się tutaj czy rozpocząć osobny temat ale spróbuję tutaj.
Chcemy razem z prezerwatywami zastosować globulki albo krem Delfen, no i właśnie tutaj pytanie. Ma ktoś może porównanie tych dwóch środków? Podobno globulki się pienią a także działają krótko. O kremie słyszałam, że działa do 6h więc to jego zaleta wg mnie, ale czy też się np.pieni a może ma jakieś inne wady? Liczę na wasze doświadczenie, bo jak na razie jestem za kremem ale z tego co się naczytałam to częściej są używane globulki. A nie wiem dlaczego. Pozdrawiam, pa.
 

sii

Biegły Uwodziciel
ja uwazam ze :

prezerwatywa dobrze zalozony daje prawie 100% skutecznosci jezeli do tego bedzie dobrze zawilzona pochwa - chyba ze macie kolczaste przyrodzenia

do tego ja mysle ze delfen jest ok z durexami extra safe chociaz osobiste wybralbym globulki bo wtedy nie ma zadnej szansy na to ze spowoduje to pekniecie gumki - przy delfenie niby tez ale producent Durex wcale tego na glos nie mowi - niby sa przetestowane i jest ok ale zawsze jest ten procent :D
 

p1tbull

Seks Praktykant
-------->Do Sii<--------
po twoich wpisach mam prawo twierdzic ze durex extra safe jest najleprzym rozwiazaniem na najleprza prezerwatywe. :]
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Wiesz, nazwa Extra Safe to dobrze podziała na Twoją/Waszą psychikę (świadomość bezpieczeństwa) ale wg mnie to jest w gruncie rzeczy pic, dla mnie lepsze są Ultra Thin bądź Elite, a jak źle założysz/będzie wada fabryczna/jeszcze coś innego to choćby nie wiem jak się nazywały to i tak masz klopsa. :)
A faktem jest że te są grubsze.
 

p1tbull

Seks Praktykant
hmmmm... one maja 55 mikonówsa cienkie bardzo te scianki gdzie classic maja 70 mikronow grobosci scianek, a te thing costam tego niema w ofercie durexa to sa chyba contex ale ja tylko durex men.
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Nie "thing" tylko thin :)
I jeszcze niedawno na pewno były w sprzedaży. Ale jak masz dylemat to wybierz coś pomiędzy, czyli Elite, no chyba że interesują Cię bajery w stylu z wypustek czy coś... :wink:
 

p1tbull

Seks Praktykant
No nieznam sie na tych nazwach ale elit sa cienki i moga latwiej peknac, a czekajcie moze wsumie elit moja dziewczyna berze jeszcze pigulki diana 35 czy cos w tym stylu..
 

gonia

Erotoman
sii napisał:
ja uwazam ze :

prezerwatywa dobrze zalozony daje prawie 100% skutecznosci jezeli do tego bedzie dobrze zawilzona pochwa - chyba ze macie kolczaste przyrodzenia

do tego ja mysle ze delfen jest ok z durexami extra safe chociaz osobiste wybralbym globulki bo wtedy nie ma zadnej szansy na to ze spowoduje to pekniecie gumki - przy delfenie niby tez ale producent Durex wcale tego na glos nie mowi - niby sa przetestowane i jest ok ale zawsze jest ten procent :D
Ty chyba sobie zartujesz?? :lol: :lol: :lol:
nie wiem czy wiesz ale nic nie daje 100% pewnosci nie zajscia w ciaze nawet jak cos jest ewne to tylko na 99% wiec 1% zawsze zostaje i nie wiem co Ty za herezje tu głosisz ale to głupoty

p1tbull napisał:
No nieznam sie na tych nazwach ale elit sa cienki i moga latwiej peknac, a czekajcie moze wsumie elit moja dziewczyna berze jeszcze pigulki diana 35 czy cos w tym stylu..
pigułki + prezerwatywa to wystarczy wiec nie wiem po co ci jeszcze ze srodkiem plemnikobojczym ;)
 

p1tbull

Seks Praktykant
Tzn. niewiem wsumie o co mi chodzi bo jak sobie przypomnialem o tych pigulkach to wsume niewiem poco ja ta dyskusje prowadzielm. Mój bład :oops: :rotfl:
 

sii

Biegły Uwodziciel
gonia to co mowie to prawda prezerwatywy z atestem takie jak durex nie pekna tak sobie bo slabe sa - napisalem prawie 100% - pekanie prezerwatyw to nie wina firmy przewaznie - czasem tak nie przecze ze sa niedorobione gumki .

ale pekaja bo sie je zle naklada bo jest niedostateczne nawilzenie pochwy i naprawde nie wiem co ty mi mozesz udowodnic. napewno przy nowosciach sie chowa jak przy hormonalnych pigulkach - ale moze mi powiesz w takim razie jakie jest twoje zdanie ?
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry