• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prezerwatywy z środkiem "antyplemnikowym"

Status
Zamknięty.

Mołotov

Cichy Podglądacz
ted napisał:
Popieram durex extra safe sa dobre oprocz malej wpadki jakis poltora roku temu kiedy to partia byla kiepska i wszystkie pekaly :wink:


A moja Pani mi kiedyś takie pytanie zadała: "jak to jest jak gumka peka? jak to wyglada ja balon rozrywa czy tylko mała dziurka?"

Sam nie wiem to jej odpowiedziałem że jak pęka to słychać takie głuche tąpnięcie i w uszach Ci zalega... :wink: Chyba nie uwierzyła :lol:

To jak to jest bo nam nigdy naszczęście nie pękła.
 

sii

Biegły Uwodziciel
gonia napisał:
sii napisał:
ja uwazam ze :

prezerwatywa dobrze zalozony daje prawie 100% skutecznosci jezeli do tego bedzie dobrze zawilzona pochwa - chyba ze macie kolczaste przyrodzenia

do tego ja mysle ze delfen jest ok z durexami extra safe chociaz osobiste wybralbym globulki bo wtedy nie ma zadnej szansy na to ze spowoduje to pekniecie gumki - przy delfenie niby tez ale producent Durex wcale tego na glos nie mowi - niby sa przetestowane i jest ok ale zawsze jest ten procent :D
Ty chyba sobie zartujesz?? :lol: :lol: :lol:
nie wiem czy wiesz ale nic nie daje 100% pewnosci nie zajscia w ciaze nawet jak cos jest ewne to tylko na 99% wiec 1% zawsze zostaje i nie wiem co Ty za herezje tu głosisz ale to głupoty

patrz sama podkreslasz i nawet nie wiesz co . napisalem ze prawie a ty mi piszesz ze nic nie daje 100% czy ja napisalem ze daje 100%? .......
 

gonia

Erotoman
sii napisał:
gonia to co mowie to prawda prezerwatywy z atestem takie jak durex nie pekna tak sobie bo slabe sa - napisalem prawie 100% - pekanie prezerwatyw to nie wina firmy przewaznie - czasem tak nie przecze ze sa niedorobione gumki .

ale pekaja bo sie je zle naklada bo jest niedostateczne nawilzenie pochwy i naprawde nie wiem co ty mi mozesz udowodnic. napewno przy nowosciach sie chowa jak przy hormonalnych pigulkach - ale moze mi powiesz w takim razie jakie jest twoje zdanie ?

sii napisał:
patrz sama podkreslasz i nawet nie wiesz co . napisalem ze prawie a ty mi piszesz ze nic nie daje 100% czy ja napisalem ze daje 100%? .......

a ty patrz co piszesz nie musisz sie powtarzac pisales to juz w maju :>
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry