• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prezerwatywy z Chin za małe dla mieszkańców Zimbabwe

Kobieta

Martini90

Cichy Podglądacz
Poza tym w kilku postach widzę tu atak na Katarynę która założyła ten temat ot tak trochę dla zabawy a troche by ukazać rzeczywistość
Babka pracuje w takim miejscu że zna temat dogłębnie nie sądzę by kłamała lubi to i tyle a frustraci to negują
ludzie to ze mają większe od nas europejczyków to fakt ale druga sprawa to że mają większe to nie znaczy że mają po 50-60 cm noż ku...rczę bądzmy myślący i widzący no mają większe co jest zresztą potwierdzone naukowo że największe kutasy mają Nigeryjczycy i Sudańczycy a że wiele białych Pań to lubi...cóż...chwała i cześć im za to
Z tym 50 cm to już lecisz, pracuje w takim miejscu że doskonale wiem ile potrafi wystarczyć kobiecie, mówię tu o normalnej budowie anatomicznej z nie przejechanym silnikiem miliona kilometrów gdzie można włożyć gaśnice i też będzie za mała.
 
Kobieta

Martini90

Cichy Podglądacz
Chociaż na filmach widziałam takie do kolan, tylko podczas penetracji jaka to przyjemność czuć to na śledzionie. Wiem są fanki, ja nią nie jestem, jestem team średnia krajowa plus minus 2-3 centymetry.
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Poza tym w kilku postach widzę tu atak na Katarynę która założyła ten temat ot tak trochę dla zabawy a troche by ukazać rzeczywistość
Babka pracuje w takim miejscu że zna temat dogłębnie nie sądzę by kłamała lubi to i tyle a frustraci to negują
ludzie to ze mają większe od nas europejczyków to fakt ale druga sprawa to że mają większe to nie znaczy że mają po 50-60 cm noż ku...rczę bądzmy myślący i widzący no mają większe co jest zresztą potwierdzone naukowo że największe kutasy mają Nigeryjczycy i Sudańczycy a że wiele białych Pań to lubi...cóż...chwała i cześć im za to
Myślałeś o tym by po zakończeniu Twojej wypowiedzi napisać Hej!
Fajnie by się czytało taki ciąg myślowy bez żadnych znaków przestankowych kończąc Hej!
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
To jest ten tzw. blackpill, tak?xD
Nie, to nie jest blackpill.
Ludzie, to może być jakaś prowokacja. Profil wygląda jakby był założony przez użytkownika portalu wykop.pl .
Nie można tego wykluczyć.
Z tego, co piszę Kataryna wnioskuję, że jej fascynacja określoną grupa mężczyzn nie jest ograniczona do "kultu pały", ale obejmuje tych mężczyzn całościowo.
Nie wykluczam, że ideologia czarnej supremacji dotrze również do Polski, a Polki będą jej wyznawczyniami. Są jednak obiektywne przeszkody, związane z niewielką ilością czarnoskórych w Polsce w porównaniu do krajów zachodu, krajów arabskich czy Rosji. Na Białorusi jest większy odsetek ludności czarnoskórej niż w Polsce. Pomimo bogacenia się naszego społeczeństwa imigranci z Afryki nadal stanowią niewielki odsetek wszystkich imigrantów.
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
@stroiczek Dla mnie to wygląda na bait stworzony przez faceta. Co do reszty, zaskakujesz mnie. Nawet nie wiedziałam że na Białorusi jest mniej ciemnoskórych mężczyzn niż w Polsce.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
@stroiczek Dla mnie to wygląda na bait stworzony przez faceta. Co do reszty, zaskakujesz mnie. Nawet nie wiedziałam że na Białorusi jest mniej ciemnoskórych mężczyzn niż w Polsce.
Widziałem taką mapkę z odsetkiem czarnoskórych w Europie. Na Białorusi jest ich mniej ilościowo, ale stanowią większy odsetek populacji. Ale struktura narodowościowa w Europie Środkowo-Wschodniej zmienia się wraz ze wzrostem zamożności społeczeństw. Niemniej imigrantów spoza Ukrainy, a przede wszystkim uchodźców spoza Ukrainy nadal jest w tym regionie niewielu w porównaniu do Zachodniej Europy.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Dla mnie to wygląda na bait stworzony przez faceta.
Dla mnie nie wygląda to na profil faceta z poniższych powodów:
- mężczyźni piszący o czarnoskórych mężczyznach z podziwem skupiają się na członkach podziwianych osób, a Kataryna na poprzednim koncie zachwycała się całymi ciałami czarnoskórych,
- piękne i promiskuityczne kobiety lubią seks z czarnoskórymi partnerami lub takich partnerów poszukują,
- młode Europejki bywają gotowe do poświęceń dla swoich czarnoskórych partnerów.
Oczywiście mogę się mylić co do tożsamości Kataryny.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
@stroiczek

Masz jakieś statystki, badania na ten temat?
Wystarczy popatrzeć na to, co jest pisane i pokazywane na zbiornik.com, datezone.com, na x-ie (twitterku), a szczególnie na to, co pokazują nasi południowi sąsiedzi na amateri.cz. Na tym forum też były wypowiedzi kobiet w tym przedmiocie. I nie tylko kobiet.
Statystyka dotycząca jedynie małżeństw międzyrasowych i prowadzone są, z tego co wiem, w Stanach Zjednoczonych. No ale w przypadku tej statystyki nie można zakładać promiskuityzmu.
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
@stroiczek Być może tak jest. Tylko pamiętaj że konta może założyć każdy. Mężczyźni potrafią podszywać się pod kobiety. Nie znam takiego portalu jak "amateri.cz". Zaraz zobaczę co to jest.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Homoseksualni mężczyźni, zaznaczmy.
Heteryk nie odczuwa żadnej przyjemności z patrzenia na cudzego siusiaka.
Nie wszyscy z nich ujawniają na forum swoją orientację.
Ja podziwiam mężczyzn za ich dokonania na zupełnie innych płaszczyznach. Najbardziej generała Mosze Dajana. Rozumiem przy tym fascynację i pożądanie, jakie wzbudzał u pięknych kobiet.
 
Mężczyzna

Szczep

Podrywacz
Jak prezerwatywy są za małe na seks z kobietą to może zaczną uprawiać seks między sobą. Będzie bezpieczniej że nie zajdą w ciążę.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry