• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prezent na urodziny dla dziewczyny - co kupić?

Status
Zamknięty.

Młody18

Biegły Uwodziciel
Czerwone róże + wspólny wypad do kina (na romantyczną komedię aby wpaść do dobry nastrój :wink: lub na jakiś film który was oboje zainteresuje), oczywiście wszystko na koszt zapraszającego :p Ewentualnie jak ktoś jest bardziej forsiasty, to może zaprosić swoją drugą połówkę do teatru lub do opery. Zależy kto co lubi i jakim zasobem gotówki dysponuje.
 

gonia

Erotoman
Młody18 napisał:
Czerwone róże + wspólny wypad do kina (na romantyczną komedię aby wpaść do dobry nastrój :wink: lub na jakiś film który was oboje zainteresuje), oczywiście wszystko na koszt zapraszającego :p Ewentualnie jak ktoś jest bardziej forsiasty, to może zaprosić swoją drugą połówkę do teatru lub do opery. Zależy kto co lubi i jakim zasobem gotówki dysponuje.
trzeba mieszkac w wiekszym miescie zeby to miec ;)
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Widziałem na allegro takie fajne nasiona zamknięte w skorupkach jajek z których (jak się je podleje oczywiście) wyrasta roślinka i na pączku (?) ma napisane np. "happy birthday" albo "I love You". Kobiety lubią takie duperele... ponoć
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
a co chlopakowi???????????????

to moze jak juz mowimy o prezentach, to podpowiecie, co facetowi?.. kurde, zawsze mam z tym wielki problem. wielkiiiiiiiiiiiii.... zwlaszcza, ze nie kazdemu mozesz kupic to samo (osobowosc, zainteresowania itd). pomozecie?..

a dziewczynie? ja bym sie cieszyla glownie z pamieci o mnie, a prezent? chociazby drobiazg... moje pomysly (moze nie wszystkie jako 'drobiazg'): maskotka, fajna poducha, bransoletka, ksiazka o seksie, o jej zainteresowaniach, bielizna, najlepiej taka, w ktorej chcialbys ja zobaczyc, pudelko jej ulubionych slodyczy (czekoladek, cukierkow), wypad na romantyczny film, na lody (tak z podtekstem;)), moze na basen, na koncert jej ulubionego zespolu (?), perfumy, ktore chcialbys czuc na jej skorze (z odpowiednim dopiskiem na ten temat), plyta z jej ulubiona muzyka..............................................................................

moze banalne, ale i tak mysle, ze prezet dla kobiety to latwiejsza sprawa. moze to subiektywna opinia... :?
 

mara

Seks Praktykant
Jakoś nigdy nie miałem z tym problemu, prócz perfum, książek można kupić biżuterie, srebro, kolczyki, łańcuszki noga, ręka, szyja, bielizna, ciuszki, topy, blablabla. No a facet, to co by potrzebował, paliwo w baku :D kartę pamięci do telefonu na zdjęcia czy mp3 :D nee tak na poważnie to ucieszyłbym się z dobrej książki, fajnych koszulek/spedenek, srebrnych ramek na zdjęcia czy butelki dobrego trunku.
Tak więc zgadzam się z Toba tylko_ja17, jak kolwiek masz na imie :)
 

mara

Seks Praktykant
hehe no chyba nie, a z ciekawości Poli zapytam jakbyś zareagowała, jak by chłopak z którym jesteś 2 tyg. kupił Ci koronkowe piękne stringi odpowiedniego rozmiaru ? Nie ucieszyłaś by się?
 

Manveru

Podrywacz
Czego gratulujesz? :p Nom, ciekawa sytuacja. Nie tylko Poli mogłaby się na ten temat wypowiedzieć.

Oczywiście, że bym tak nie zrobił. W każdym bądź razie coś muszę zrobić ;) mam łatwość do pisania wierszy, powinienem to wykorzystać?
 

KLM

Seks Praktykant
aprilmoon napisał:
Widziałem na allegro takie fajne nasiona zamknięte w skorupkach jajek z których (jak się je podleje oczywiście) wyrasta roślinka i na pączku (?) ma napisane np. "happy birthday" albo "I love You". Kobiety lubią takie duperele... ponoć
dośćczasochłonne, moze jakis dobry okaz z duzego torta!! :wink:
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
mara napisał:
hehe no chyba nie, a z ciekawości Poli zapytam jakbyś zareagowała, jak by chłopak z którym jesteś 2 tyg. kupił Ci koronkowe piękne stringi odpowiedniego rozmiaru ? Nie ucieszyłaś by się?
Pomyślałabym, że chce mnie w nich zobaczyć... :p
 

mara

Seks Praktykant
Zobaczyć to jeszcze nie koniec świata, czyli ostatecznie, aż tak źle ten prezent nie zostałby odebrany ;) to możesz Manveru kupować bieliznę :D
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry