• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Preejakulat i zakładanie prezerwatywy

Status
Zamknięty.

Bongi1

Cichy Podglądacz
Witam, chcę się kochac w lesie. Podczas gry wstępnej z mojego penisa wypływa spora ilośc płynu ejakulacyjnynego (Preejakulat'u) wyczytałem, że wg. jakiś badań może zawierac on plemniki. Chce żeby stosunek odbył się z użyciem prezerwatywy jednak boję się że przeniose ten płyn na jej zewnetrzną częśc i może dojśc do zapłodnienia. Przypominam, że stosunek ma byc w lesie dlatego też nie będe miał dostepu do wody itp. Prosze o rady i sugestie.
 

pimp

Cichy Podglądacz
Masz praktykę w zakładaniu prezerwatywy? Jeżeli nie to poćwicz. Jeżeli sprawnie i zgodnie ze "sztuką" naciągniesz kondoma na wacka to na pewno nie przeniesiesz płynu ejakulacyjnego na zewnętrzną część gumki. Kciukiem i palcem wskazującym ściszkasz zbiorniczek, drugą ręką rozwijasz prezerwatywę na wacka.
 

tomek321

Cichy Podglądacz
Ja bym bez problemu założył gumkę bez ryzyka, że wysmaruję ją preejakulatem od zewnątrz. Mocne i pewne ruchy zrobią swoje :)
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry