• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prawiczek dla żony...

Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Marzy mi się obserwować moją żonę jak zabawia się z prawiczkiem. Najlepiej żeby był to młody, nawet nastoletni, przystojny i niedoświadczony chłopak, który w jej objęciach staje się mężczyzną.
Gdybym nacieszył wzrok tym widokiem chętnie bym do nich dołączył.
Chciałbym patrzeć jak podnoecony odkrywa jej ciało, jak szaleje z rozkoszy, tryska raz po raz niemalże bez kontroli i ciągle twardy czeka na więcej... chce spróbować więcej, zrobić więcej...
Są tu może jacyś prawiczkowie, którzy byliby zainteresowani taką zabawą?
Myślę, że żonka by się wam spodobala, a jej umiejętności i zaangażowanie zrobiłyby wielkie wrażenie...
 
Mężczyzna

Fghbhh

Cichy Podglądacz
Marzy mi się obserwować moją żonę jak zabawia się z prawiczkiem. Najlepiej żeby był to młody, nawet nastoletni, przystojny i niedoświadczony chłopak, który w jej objęciach staje się mężczyzną.
Gdybym nacieszył wzrok tym widokiem chętnie bym do nich dołączył.
Chciałbym patrzeć jak podnoecony odkrywa jej ciało, jak szaleje z rozkoszy, tryska raz po raz niemalże bez kontroli i ciągle twardy czeka na więcej... chce spróbować więcej, zrobić więcej...
Są tu może jacyś prawiczkowie, którzy byliby zainteresowani taką zabawą?
Myślę, że żonka by się wam spodobala, a jej umiejętności i zaangażowanie zrobiłyby wielkie wrażenie...
Myśle że tak 😃
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry