• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prawdziwe gorące akcje w waszym życiu.

Mężczyzna

Arczi29

Cichy Podglądacz
Chciałbym zacząć temat ,, zwierzeń" ciekawych akcji z przeszłości. Miałem dość bujną przeszłość, dużo imprez i życia studenckiego więc dużo się u nie tego nazbierało :) chętnie poczytam o waszych akcjach.
Jeśli o mnie chodzi to z tych ciekawszych:

1. ( Podczas imprezy) Seks z dużo młodszą siostrą gospodarza w piwniczce, podczas gdy jej chłopak z którym była od pół roku ( jeszcze z jego powodu z nim nie współżyła) pojechał moim samochodem mi po papierosy. Mieli po 18 lat i on był strasznie podniecony tym że może się przejechać fajnym samochodem. Szersze tło całej imprezy i sytuacji to temat na fajne opowiadania erotyczne ;)
2. Inna akcja - wracamy nawaleni z Zakopanego samochodem. Z przodu trzeźwy kierowca i pijana jego dziewczyna. Z tyłu za kierowcą ja, obok moja była z nowym chłopakiem ( z którym jest od trzech dni, wczesni j on był we friendzone). On napruty śpi ona trochę na nim, wypięta do mnie , lekko podciągnięta spódniczką. Nie mogłem się powstrzymać i zaczynam ją macać, ona się odwróciła uśmiechnęła i znowu ,,wtuliła" w nawalonego chłopaka. Nagle mówi, że jej zimno i prosi o coś do przykrycia. No i tak macałem ją ale długo nie wytrzymała i się odwróciła do mnie zaczęła macać mnie. Niestety sytuacja nie pozwalała na więcej a my już dojeżdżaliśmy do Krakowa. Pod pretekstem pomocy powiedziałem kierowcy że pomogę zgona zaprowadzić do łóżka i więcej taksą. Tak też zrobiłem, a gdy go położyliśmy do łóżka, zaczęliśmy się seksić zaraz za drzwiami sypialni xd. Potem już się nie spotykaliśmy i unikaliśmy tematu.

Jak będzie odzew napiszę więcej ;)
 
Mężczyzna

Adam anonim

Nowicjusz
Ja w przeszłości rano się obudziłem w pokoju u mnie na materacu spala kuzynka wstałem z luzka ona się przebudziła i tak bez słowa zdjęłem majtki położyłem się za nią zsunelem jej pozame i zacząłem się z nią kochać po wszystkim powiedziała tylko że częściej będzie u mnie nocowała jak będę ja budził w ten sposób
 
Mężczyzna

Adoka

Cichy Podglądacz
Kiedyś późnym letnim wieczorem szedłem z moją lubą przez park było już ciemno, zawsze chciałem spróbować seksu w parku tak więc skręciliśmy w alejkę gdzie było nieco ciemniej była tam ławka opuściłem spodnie i usiadłem na ławce moja obecna narzeczona zrzuciła z siebie sukienkę nie mając na sobie bielizny i calutka goła mnie dosiadła, w oddali było słychać rozmowy prawdopodobnie spisujących alkohol młodzieży, po chwili zabawy usłyszeliśmy jak ktoś idzie główną alejką do której prowadziła alejka na której byliśmy, zastanawialiśmy się czy ktoś tu skręci czy pójdzie dalej prosto tak więc w ciszy nasłuchiwaliśmy wtem zza rogu wyłonił się mężczyzna który jednak skręcił w naszą stronę, ale gdy nas zobaczył to zatrzymał się i patrzył zmieszany na mnie i na moją nagą kobietę, po chwili się ocknął, uśmiechnął się i odwróciwszy oddalił się czym prędzej, my kontynuowaliśmy.
 
Mężczyzna

Arczi29

Cichy Podglądacz
Akcja w sumie nie moja tylko historia zasłyszana. Była mała domówka i był tam jeden mało wszystkim znany chłopak z nikomu nie znaną dziewczyną, taką rockówką-altwrnatywką która prawie się nie odzywała. Nie byli ponoć parą ale około północy udali się do jednej sypialni i po ok 20 minutach wyszedł ten chłopak i zawołał do pokoju innego, potem ten inny wyszedł i zawołał kolejnego. I tak to trwało że 6 chłopaków dziewczyna obskoczyła po kolei i to ona prosiła aby zawołać następnego. Po wszystkim szybko się zmyli :)
 
Mężczyzna

zamothinio

Cichy Podglądacz
akcja z przed lat, byłem na imprezie u kolezanki i była tez tam jakaś jej kuzynka z chłopakiem z którym się pokłociła, ona 18 lat ja 10 lat starszy , jako bratnia dusza i domorosły psycholog postanowiłem z nia pogadac, wesprzec od słowa wyszło że ma dziś urodziny , zaproponowałem jej zdmuchnięcie urodzinowej swieczki bez tortu ale z polewą , połkneła wszystko w pokoju obok gdzie była impreza , po jakiejs godzinie opuściła impreze, wyszła ze swoim chłopakiem usmiechnięta trzymając się za rece ze smakiem i zapachem mojej polewy w ustach, miłe wspomnienie wiecej jej nie spotkałem
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Ostatnimi czasy to chyba trójkąt z żoną i koleżanka z pracy. Nawalilismy się u nas na święta i dziewczyny poprostu się do mnie dobrały. Już wcześniej myśleliśmy z żoną o trójkącie i dobrze wiedzieliśmy że koleżanka od dawna na mnie leci. Generalnie nie miało do niczego dochodzić żeby nie komplikować wspólnej znajomości ale byliśmy tak nawaleni że wyszło jak wyszło. Dziewczyny zrobiły we dwie loda, chwilę zajęły się sobą a później kontynuowaliśmy spowrotem we trójkę. Od tamtej pory co jakiś czas robimy powtórkę ale ten pierwszy raz był na swój sposób wyjątkowy bo chyba nikt z nas nie wiedział czego się spodziewać.
 
Mężczyzna

Arczi29

Cichy Podglądacz
ja miałem jeszcze taką sytuacje, że kiedyś moja ówczesna dziewczyna zgodziła się na trójkąt z koleżanką. Ja miałem lat 25 moja dziewczyna 20 a koleżanka 18. Noi proszę sobie wyobrazić, że po wszystkim po paru dniach odezwała się do mnie koleżanka, że chciała by się spotkać ale tylko we dwoje. Więc przegadałem temat z dziewczyną, która się na to zgodziła (choć nie od razu ale powiedziałem że to tylko seks i jakoś się udało). Kilka razy się spotkaliśmy co ciekawe, odbywało się to często w ten sposób że moja dziewczyna byłą w sypialni a ta koleżanka o niczym nie wiedziała xd Następnie dziewczyna mnie rzuciła ale znajomość z koleżanką przetrwała jeszcze ponad rok xd. Noi była telenowela bo dziewczyna się ze mną jeszcze umóiłą pare razy na pożegnalny seks a tym razem koleżanka była w sypialni a my w salonie.
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
ja miałem jeszcze taką sytuacje, że kiedyś moja ówczesna dziewczyna zgodziła się na trójkąt z koleżanką. Ja miałem lat 25 moja dziewczyna 20 a koleżanka 18. Noi proszę sobie wyobrazić, że po wszystkim po paru dniach odezwała się do mnie koleżanka, że chciała by się spotkać ale tylko we dwoje. Więc przegadałem temat z dziewczyną, która się na to zgodziła (choć nie od razu ale powiedziałem że to tylko seks i jakoś się udało). Kilka razy się spotkaliśmy co ciekawe, odbywało się to często w ten sposób że moja dziewczyna byłą w sypialni a ta koleżanka o niczym nie wiedziała xd Następnie dziewczyna mnie rzuciła ale znajomość z koleżanką przetrwała jeszcze ponad rok xd. Noi była telenowela bo dziewczyna się ze mną jeszcze umóiłą pare razy na pożegnalny seks a tym razem koleżanka była w sypialni a my w salonie.
Raczej bym to nazwal ukierunkowaniem w strone fetyszu, niz goracej akcji(mowie o dalszej czesci historii).Gorace sytuacje raczej kojarza mi sie, z czyms rzadko spotykanym.Z czyms niespodziewanym i mocno zaskakujacym, anizeli z takimi sytuacjami bo wiele osob trojkaty czy tym podobne przerabialo.Nie uwazam tez, by chwalenie sie takimi sytuacjami (jak ta z ex) byla powodem do dumy, bo rownie dobrze ona mogla przyprawiac Ci rogi z 2 innymi.Skoro Ty mogles, moze ona myslala, ze tez, i to bez dialogu z Toba.Ty zyjesz jednak w nieswiadomosci,przekonany, ze miales frywolna dziewczyne, ale tak naprawde nie wiesz do konca jak bardzo.
 
Mężczyzna

Arczi29

Cichy Podglądacz
gorącą akcją nazwałem fakt, że ktoś inny był w pomieszczeniu obok a nie że był trójkąt.
Ja byłem nie doprawiłem rogów - po tym jak się rozstaliśmy mieliśmy pożegnalne seksy - ale parą na wyłączność już nie byliśmy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry