• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pozycja na jedźca

Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Pytanie do pań jak i panów. Co facet może robić partnerce gdy jest ,,ujeżdżany"?. Wypisujcie co robicie, lub co robicie mieć wtedy robione. Mojej zaczęło się podobać gryzienie piersi i ssanie.
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Takie poranki to ja rozumiem 😍
Pełna samoobsługa!
Noo jak koledze opowiedziałem to się załamał, bo on jest ze swoją ledwo 3 miesiące i seks to raz na tydzień, nawet jak się widzą częściej i śpi u niej to zmęczona. To ja mu powodzenia życzę co będzie mieć za 3 lata. Powiedziałem mu że może przez tabletki anty ma takie niskie libido ta dziewczyna bo to aż niezdrowe (ma chyba 24 lata), a on to by mógł non stop. A ostatnio moja przyjechała do mnie na godzinę jak czekała na wykład, ja mówię że dzisiaj nie ma seksu, a ona ,, to po co ja tu przyjechałam? xD" NO CÓŻ NAMÓWIŁA MNIE
 
Mężczyzna

Arnold 94

Cichy Podglądacz
Klepnij raz zobaczysz jak robi się mokro a dalej będzie z górki.
Najlepszy pomysł to porozmawiać, ustalić granice i hasło stop i wtedy będzie łatwiej.
 
Kobieta

Natalia9542

Nowicjusz
Noo jak koledze opowiedziałem to się załamał, bo on jest ze swoją ledwo 3 miesiące i seks to raz na tydzień, nawet jak się widzą częściej i śpi u niej to zmęczona. To ja mu powodzenia życzę co będzie mieć za 3 lata. Powiedziałem mu że może przez tabletki anty ma takie niskie libido ta dziewczyna bo to aż niezdrowe (ma chyba 24 lata), a on to by mógł non stop. A ostatnio moja przyjechała do mnie na godzinę jak czekała na wykład, ja mówię że dzisiaj nie ma seksu, a ona ,, to po co ja tu przyjechałam? xD" NO CÓŻ NAMÓWIŁA MNIE
Nie każda kobieta potrzebuje seksu codziennie i to normalne. Może tez jest słaby w łóżku i dlatego jej się nie chce. Ja tam nie mam takiego problemu to nie wiem. Może rzeczywiście jest zmęczona lub zestresowana, ale zwykle przez pierwsze miesiące to seks jest non stop
 
Mężczyzna

Arnold 94

Cichy Podglądacz
Źle dobrane tabletki potrafią wygasić libido do zera. Jeśli jest słaby w łóżku to raczej kobieta powinna o tym porozmawiać bo unikanie jest bardzo niedojrzałym wyjściem. Być może powinna zrobić rutynowe badania w związku ze zmęczeniem.
 
Mężczyzna

teegiee81

Cichy Podglądacz
Klapsiki, chwytanie mocniejsze za włosy i odchylanie głowy do tyłu, ssanie paluszka 🙂 czasem przyciskam mocno do siebie, tyłeczek się wypina i przejmuję inicjatywę wykonujac ruchy góra/ dół.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
wielbicielminety Pozycja 69 Seks 16
H Jaka jest Twoja ulubiona pozycja (pytanie głównie do panów) Seks 23
K Dziwna pozycja Seks 16
R pozycja na pieska Porady seksualne 3
Z co to za pozycja Seks fotki i filmy 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry