• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pozwolić komuś zmacać Żonę - co wy na to?

kociaki

Cichy Podglądacz
Chyba każdy facet lubi jak za jego partnerką oglądają się inni. Ale co innego macanie. O ile jeszcze w tańcu jakieś lekkie jestem w stanie zrozumieć to chyba nic wiecej sobie nie wyobrażam.
 
Mężczyzna

Mtb

Cichy Podglądacz
Ja bym wolał żeby to była nie znana nam osoba... A co myślicie o takiej akcji w pociągu ???
 
Mężczyzna

Mtb

Cichy Podglądacz
Brzmi bardzo ciekawie o to mi chodzi kręci mnie taka wizja bardzo

- - - Zaktualizowano - - -

Ale okoliczności takiej sytuacji też na mnie działają
 

daniel_1985

Cichy Podglądacz
Mnie bardzo kręci jak inni faceci oglądają się za moją żoną, czasami bez skrupółów ślinią się na jej tyłek jak np. schyla się po coś w sklepie, nie wiedząc że patrzę na to z boku ;) kręci mnie myśl że moja żona mogła by się macać z innym facetem, o tym że by ją ostro przeleciał już nie wspomnę...
 
Mężczyzna

NeliStask

Nowicjusz
My zdecydowalismy sie na trojkacik z facetem. Na poczatku czulem sie troche nie swojo ale zaczelo mnie to krecic kiedy ja bzykalem a ona mu loda robila albo odwrotnie ;p
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Sama fantazja jest bardzo fajna!
Ja bardzo chętnie poszedłbym z żoną i może nawet jakąś grupą znajomych, czy jej koleżanek do klubu, gdzie zachowywalibyśmy się jak obcy, nieznający się ludzie. Dzięki temu mógłbym być jedynie /aż obserwatorem. I w czasie wieczoru bardzo chciałbym widzieć jak się dobrze bawi, a w trakcie imprezowego szału pozwala się obmacywać, dotykać jakiemuś młodemu chłopakowi, albo nie jednemu, w różnych sytuacjach. Patrzyłbym jak ją podrywa, kokietuje, jak tańczą i on sonduje na jak wiele może sobie pozwolić i jak bardzo ona pozwoli mu się obłapiać😍
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry