• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Poznam Pana

Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Ziooom, ale czego Ty oczekujesz po lasce/facecie co wrzuca podszyty link do facebooka, a przenosi na jakis pseudo portal randkowy?
Nie trzeba miec zbyt wiele inteligencji, zeby wywnioskowac to. Niemniej ja juz nie mam siły zgłaszać tych wszystkich profili.
 
Mężczyzna

Stefanos

Cichy Podglądacz
Przecież to widać od razu, ale skoro 2 osoby odpisały temu facetowi podającemu się za laskę to wolałem ostrzec tych mniej ogarniętych, żeby sobie krzywdy nie zrobili.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Zgłaszać, zgłaszać i pisać na profilu ze fejki, ale pod iloma zdjeciami wielu facetów z naszego skromnego forum się spuszcza i podziwia nad zwykłymi zdjęciami z neta.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Ogólnie to jeśli ktoś w ogłoszeniu podaje linka do czegoś, co niby ma być profilem na jakimś portalu, to można w ciemno założyć, że to fake. I że taki profil można z góry zignorować.
Gdyby ktoś rzeczywiście chciał tu kogoś poznać, to zachęciłby do wysłania priv na tym forum, a nie do odwiedzenia rzekomego profilu na jakimś rzekomym portalu. A przede wszystkim, udzielał(a)by się w innych tematach i pozwolił(a)by się tu lepiej poznać całej społeczności użytkowników.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry