• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Poznam kolegę do wspólnych zabaw Kraków/małopolska

Mężczyzna

ONbi

Cichy Podglądacz
Poznam kolegę z krakowa lub okolic. Chcę zobaczyć jak to jest z innym mężczyzną.

Na początek kilka rozmów online, potem spotkanie a potem zobaczymy ;)

W grę wchodzi dotykanie się, wspólna masturbacja a potem zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Ważne żeby było też o czym pogadać. Wymagam higieny, wygolenia się, wiek do 40 lat. Sam mam 37, szczupły, 180 cm, 82 kg, 17 cm.

Moge podjechaç bez problemu.
 
Mężczyzna

Rrx666

Cichy Podglądacz
Poznam kolegę z krakowa lub okolic. Chcę zobaczyć jak to jest z innym mężczyzną.

Na początek kilka rozmów online, potem spotkanie a potem zobaczymy ;)

W grę wchodzi dotykanie się, wspólna masturbacja a potem zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Ważne żeby było też o czym pogadać. Wymagam higieny, wygolenia się, wiek do 40 lat. Sam mam 37, szczupły, 180 cm, 82 kg, 17 cm.

Moge podjechaç bez problemu.
Chętnie Cię Poznam Ja36 Letni Facet z Bielsko-Biała
501530618
 
Mężczyzna

Rrx666

Cichy Podglądacz
Poznam kolegę z krakowa lub okolic. Chcę zobaczyć jak to jest z innym mężczyzną.

Na początek kilka rozmów online, potem spotkanie a potem zobaczymy ;)

W grę wchodzi dotykanie się, wspólna masturbacja a potem zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Ważne żeby było też o czym pogadać. Wymagam higieny, wygolenia się, wiek do 40 lat. Sam mam 37, szczupły, 180 cm, 82 kg, 17 cm.

Moge podjechaç bez problemu.
HEY Ja36Letni BiSex Uniwersalny z Bielsko-Biała z własnym lokum 18o.8o.wygolony całkowicie zadbany sport budowa ciała
501530618
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry