• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Poznam kobietę z penisem !! Kobietę shemale chętnie do relacji :)

Mężczyzna

ScatPerwersyjny

Cichy Podglądacz
Hej!

Od zawsze ta furtka u mnie otwarta, tylko nigdy żadna kobieta mająca penisa w tej furtce nie zawitała.
Tak, z ogromną ochotą poznam dziewczynę posiadającą penisa
Temat shemale od kiedy poznałem, zafascynował mnie.
Jestem fetyszystą odbytu, od zawsze kochałem bardziej pupy (zarówno dawać moją jak i zajmować się kobiecą).
W relacji z kobietą, która ma penisa, można łączyć wszystkie przyjemnośći.

Jeśli dziewczyna z penisem będzie przemierzać to forum, natkniesz się na ten post to śmiało napisz do mnie.
Chętnie poznam, zaproszę na kawę, obiad, spacer. Na randkę.
Chętnie poznam do bliskiej przyjaźni, ale i do związku.

Dla tych, którzy mogą znów robić wielkie oczy albo mieć masę pytań w głowie.
Jestem mężczyzną hetero i poszukuję kobiety, ale kobieta z penisem także jest pożądana.
Nie mylmy tego z mężczyznami, którzy lubią się poprzebierać za kobietę bądź z homoseksualistami. Mężczyźni mnie nie interesują.


Pozdrawiam!
 
Mężczyzna

Jomasepoes

Cichy Podglądacz
Skond un sie wziun? Jest hetero ale lubi penisy... Powiedzcie mi ludzie powiedzcie mi wszyscy... Czy lepiej żyć brudnym czy lepiej żyć czystym... Że zacytuję klasyka...
 
Mężczyzna

ScatPerwersyjny

Cichy Podglądacz
Skond un sie wziun? Jest hetero ale lubi penisy... Powiedzcie mi ludzie powiedzcie mi wszyscy... Czy lepiej żyć brudnym czy lepiej żyć czystym... Że zacytuję klasyka...
Moja głowa po prostu dopuszcza więcej ;) bardziej otwarty umysł. Niektórzy są otwarci na więcej, a co.. kobieta z penisem to zło wcielone? Nie ma prawa poznać kogoś? Chyba dobrze, że jest możliwość poznać, a gdzie, jak nie w internecie? i to jeszcze na forum poruszającym tematykę sexu, erotyki ogólnie pojętej?
 
Mężczyzna

Jomasepoes

Cichy Podglądacz
Powtarzam, nie uwierzę, że mój młodszy syn choć narkotyków sam nie bierze sprzedaje je w mieście ludziom bardzo młodym, przecież kiedyś wygrał w ping pong a zawody... Znowu cytat z klasyka... Co mnie na klasyków dziś wzięło?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry