• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Poznam kobietę kontakt online, dyskretnie

Feio

Cichy Podglądacz
Witam. Poznam kobietę do popisania online. Mam partnerkę ale czasami chciałbym nawiązać dyskretną relacje online i może jest tu ktoś kto potrzebowałby tego samego. Możemy rozmawiać tak po prostu, zwierzyć się sobie, o wszystkim i o niczym, nie wyłączając także niegrzecznych tematów, co nam będzie pasowało.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
A moze zamiat brzydko kombinowac po katach, zapros partnerke na forum? Niech tez sobie wstawi ogloszenie ze co prawda ma faceta, ale chciałaby nawiazac dyskretna relacje z jakims panem. Gwarantuje, ze chetnych bedzie w pip i razem sobie popiszecie, tyle tylko, ze nie ze soba:rolleyes:
Ponoc pasje łacza ludzi, co nie? 😁
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
🙂
Rikke, to jest trochę poniżej pasa każdego erotycznego gawędziarza, bo przecież wszyscy wiedza, ze potrafi pisać, ale tylko w cztery oczy 🙂
 

Feio

Cichy Podglądacz
A moze zamiat brzydko kombinowac po katach, zapros partnerke na forum? Niech tez sobie wstawi ogloszenie ze co prawda ma faceta, ale chciałaby nawiazac dyskretna relacje z jakims panem. Gwarantuje, ze chetnych bedzie w pip i razem sobie popiszecie, tyle tylko, ze nie ze soba:rolleyes:
Ponoc pasje łacza ludzi, co nie? 😁
Jak napisałem na górze, nie szukam kontaktu stricte seksualnego ale po prostu internetowej znajomości, gdyby moja partnerka miała takie potrzeby to bym je zaakceptował. Poza tym to gdybym chciał kombinować po kątach i szukać przygodnego seksu to po prostu wyszedłbym w tym celu do odpowiednich miejsc. Mamy wolność, jest to raczej liberalne forum. Nikogo do niczego nie zmuszam i nie proszę o ocenę.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
No juz sie nie obrazaj na mnie, nikt tu ciebie nie ocenia :p Mi tam dynda, co kto w swoim zwiazku robi, raczej potraktuj to jak pomysł na fajna partnerska zabawe😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry