• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Powie mi ktoś coś więcej o cybersexie ?

Z

Zgadnijktotojest

Guest
Dla mnie to przyjemność z pisania z drugą osobą o sexie, wysyłanie sobie zdjęć i "słowna" zabawa, opowiadanie historii, opisywanie co teraz się robi i pokazywanie tego. :) Dla jednych bardzo przyjemne (ja uwielbiam), dla innych nie wyobrażalne. Jest to moja ulubiona forma zabawy jeśli chodzi o "masturbacje" bo mam świadomość tego że po drugiej stronie jest realna osoba, która " przeżywa" to samo, polecam jeśli ktoś tego nie próbował :)
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Tak, jak powyżej napisano. To zabawa, która może wyglądać tak, że pokazujesz się na kamerce lub tylko druga osoba się pokazuje, albo pokazujecie się razem i piszecie sprośne rzeczy. Czasem się rozbieracie do naga i onanizujecie. Można też tylko pisać o seksie na czacie, wymieniać się swoimi doświadczeniami, fotkami i filmikami - za pośrednictwem forum, czatu, maila. Ogranicza cię tylko wyobraźnia. Ja preferuję każda z tych form cyber sexu. Korzystam z showup, Skype, tego forum, wysyłam maile. Niestety nie zawsze jest łatwo znaleźć odpowiednią osobę do cyber sexu, która nie bierze za to kasy. Niektórzy napiszą ci dwa zdania, po czym znikają jak kamfora, niektórzy są zbyt nachalni, a jeszcze inni potrafią zepsuć atmosferę głupimi uwagami i komentarzami. Ale mimo to warto się w to bawić, bo mało co tak podnieca, jak obnażanie się przed obcymi osobami i obserwacja tego, jak one się pobudzają na przykład za sprawą twoich nagich fotek.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A dla mnie tylko śmiesznym, aby nie powiedzieć dziecięcym próbowaniem seksu, czyli ty mi pokażesz, ja ci pokarze i oboje zaspokoimy smak spermy. 🙂
 
S

sondemel

Guest
ale generalnie bardzo ciężko znaleźć kogoś kto chciałby w ten sposób się pobawić...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie bądź zaskoczony, bo jednak seks, ten prawdziwy, ma miejsce tylko poza internetem.
Wszystko inne jest tylko iluzja.
 

Radsu

Cichy Podglądacz
Gdzie poznajecie osoby do takiej zabawy? Ja do tej pory szukałem na czaterii, ale coraz trudniej znaleźć tam kogoś.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry