• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Porada w sprawie femdom

Mężczyzna

Takisobieon1

Cichy Podglądacz
Witajcie,

ostatnio nawiązałem relację z cudowną dominującą kobietą. Zażyczyła sobie, bym rozpoczął częściową abstynencję od masturbacji. To dla mnie niełatwe, bo dotychczas masturbowałem się mniej więcej raz dziennie. Skutkiem tej abstynencji jest ból jąder, problemy z koncentracją, nieustanne myślenie o seksie. Czy ktoś z obecnych forumowiczów ma z tym doświadczenie i mógłby poradzić mi jak złagodzić skutki wstrzymania się od wytrysków?

Pozdrawiam
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Serio ? Raz dziennie musisz ? Ja po 2/3 wytryskach w krótkich odstępach czasu mogę pauzować 2-3 tygodnie. Ile masz lat ? To może się masturbuj ale bez wytrysku - to też jest przyjemne.
 
Mężczyzna

Takisobieon1

Cichy Podglądacz
Mam 28 lat.

Chodzi nie tylko o ograniczenie wytryskow, ale też masturbowania się.

Zresztą samo masturbowanie bez wytrysku nie jest rozwiązaniem. Tylko wzmogłoby podniecenie i ból jąder.
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Ból jąder przy regularnej masturbacji chyba nie jest prawidłowy - może zgłoś się do lekarza... A metoda na wytrzymanie abstynencji ? Przestań myśleć o seksie i się podniecać - zmień zainteresowania na ten czas, w pełni się im oddaj a zapomnisz o seksie i o tej dominie nawet też ;)
 
Mężczyzna

Takisobieon1

Cichy Podglądacz
A wytrysk bez dotykania go?
Co dokładnie masz na myśli?
Ból jąder przy regularnej masturbacji chyba nie jest prawidłowy - może zgłoś się do lekarza... A metoda na wytrzymanie abstynencji ? Przestań myśleć o seksie i się podniecać - zmień zainteresowania na ten czas, w pełni się im oddaj a zapomnisz o seksie i o tej dominie nawet też ;)
hmm nie zrozumieliśmy się. Wcześniej nie miałem bólu jąder. Pani wprowadziła zakaz od czwartku, więc teraz mija piąty dzień bez masturbacji. Jądra bolą mnie z podniecenia i braku ejakulacji. Ta reakcja jest w sumie zupełnie zeyczajna. Nawet specjalnie sprawdziłem to w internecie. No właśnie nie mogę odwrocić swojej uwagi od seksu. Nie jestem w stanie skupić się na niczym innym. A o mojej Pani nie chce zapominać ani na chwilę. 😉
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Musisz zaabsorbować myśli czym innym - ja tez tak często mam, że jestem nakręcony a potem przychodzi jakaś sprawa czy sytuacja odwracająca uwagę i funkcjonuję normalnie. A jak jądra są pełne to najwyżej polucje będziesz miał w nocy ;)

@Nimfa69
Ale on chyba w ogóle nie może orgazmu osiągnąć - taki ma nakaz od dominy. Jeśli sytuacja będzie krytyczna to i tak polucja wszystko wyrówna :)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Witajcie,

ostatnio nawiązałem relację z cudowną dominującą kobietą. Zażyczyła sobie, bym rozpoczął częściową abstynencję od masturbacji. To dla mnie niełatwe, bo dotychczas masturbowałem się mniej więcej raz dziennie...
Posłuchaj Dominy, bo za granica, a w zasadzie od 2015 już u nas, czai się kilka milionów facetów uznanych w świecie za super kochanków, i albo będziesz na ich poziomie rypania ukochanej, ale oni zastąpią Ciebie.
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Próbowałem sam sobie kiedyś wymasować prostatę ale palec boli po chwili i trudno się powstrzymać też od dotykania sprzętu :) Do orgazmu przez prostatę trzeba cierpliwości i... najlepiej drugiej osoby, która włożyłaby paluszek :) A przed włożeniem paluszka nawilżenie poprzez rimming ciepłym wilgotnym języczkiem - ech, rozmarzyłem się :)
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Nie próbowałem jeszcze takich zabawek - muszę sobie w sumie kupić taki, wtedy rzeczywiście z wibracjami może być bardzo przyjemnie :)
 
Mężczyzna

FemDomLive

Cichy Podglądacz
Chyba nic na to nie poradzisz.
Powiem Ci więcej. Kiedyś mnie tak już jądra bolały, że kiedy żona pozwoliła mi na masturbację i orgazm, to miałem problemy. Podczas onanizowania się, "bujają" się jądra, a to boli jeszcze bardziej.
Im bardziej waliłem, tym bardziej bolało.
Skończyło się na tym, że dostałem orgazm typowo mechanicznie (bez przyjemności). Przytrzymywałem jądra i ruszałem skórkę, tylko przy główce.
I tak dostałem orgazm. Albo powiem inaczej - tak opróżniłem jądra i ból minął. Dosłownie po kilku minutach znowu jechałem i znowu miałem orgazm. Tym razem miałem już przyjemność.
Jedyne co możesz poradzić, to porozmawiaj z Dominą. Kobiety nie są świadome tego problemu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry