• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Poprawa jakości nasilenia

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
po dodaniu do jajecznicy
Dobrze, że nie do jogurtu. :p
Ogólnie to na płodność pozytywny wpływ ma obecność w diecie cynku, magnezu, Omega-3 (oraz innych nienasyconych kwasów tłuszczowych) oraz warzyw, owoców i orzechów i pestek dyni, a negatywny wpływ ma obecność tłuszczy trans (obecnych np. w ciastkach, wafelkach, nadziewanych czekoladach i produktach smażonych), nasyconych kwasów tłuszczowych (obecnych np. w tłustym mięsie i oleju kokosowym i palmowym), alkoholu i tłuszczy trans. Oczywiście, palenie również ma negatywny wpływ.
Ma też wpływ ilość i jakość snu oraz aktywność fizyczna.

Czarna czekolada ma pozytywny wpływ, mleczna (i biała) negatywny.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Przeciez postów na ten temat jest kilkaset w rożnych wątkach (to jest o nasieniu a nie nasileniu).
Zanim sie zabagni forum jakimś zagadnieniem należy zadac sobie trud i sprawdzić co juz o tym pisano.
To nie jest takie trudne. Najpierw przegladam zbliżone tematy, wątki a potem rzucam własny.

Wszystkim nam będzie łatwiej funkcjonować na SF. do

sleza3914

 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Banisteriopsis2, Czytam Twój post i jak bym czytał wklejkę. Ja to Twoje gdzieś czytałem, aprzecież nie jestem zainteresowany.
Tym bardziej powinien to odnależć zainteresowany tematem użytkownik.
Mało tego pomyliłem jajecznicę z jogurtem, a przecież takie menu było w już użytych tematach:sneaky:
 
Mężczyzna

Takitam77

Cichy Podglądacz
Jajka na twardo, najlepiej samo białko jeść w ilości co najmniej 10 dziennie to jeśli chodzi o ilość i wizualność a na smak to na pewno wpływa palenie, tak twierdzi żona, że od niepalącego o niebo lepsza, czy coś jeszcze to nie wiem. Kiedyś przez miesiąc dziennie piłem sok ananasowy taki kupny z kartonu - nic nie dało, może jedzenie samego owocu albo wypijać sok wyciskany z owocu coś by dało ale tego już nie będę próbować.
 
Mężczyzna

Cipeczka12

Podrywacz
Jajka na twardo, najlepiej samo białko jeść w ilości co najmniej 10 dziennie to jeśli chodzi o ilość i wizualność a na smak to na pewno wpływa palenie, tak twierdzi żona, że od niepalącego o niebo lepsza, czy coś jeszcze to nie wiem. Kiedyś przez miesiąc dziennie piłem sok ananasowy taki kupny z kartonu - nic nie dało, może jedzenie samego owocu albo wypijać sok wyciskany z owocu coś by dało ale tego już nie będę próbować.
Ale Jak Jesz Jakieś Gówno I Pijesz Sok Ananasowy, To Efekt Nie Będzie Lepszy 💁‍♂️
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Jebaniutki Powiększenie penisa poprawa erekcji. Akcesoria erotyczne 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry