• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pomysły na grę wstępną.

Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Zwykle zaczynałem od polecenia jakie ma wykonać. Za każdym razem było inne.
Nie bawię się w jakieś tam dłuższe miziania ani miękkie pieszczoty, także gra wstępna niemal nie istnieje.
W zasadzie grę wstępna jest u mnie po seksie xD
A tak to od początku zaczyna się od trzęsienia ziemi a potem napięcie rośnie.

A już w ogóle nie ma ze mną tak jak to w tych podręcznikach do seksu piszą: "najpierw powoli językiem po szyi, potem po brzuchu w dół, deliktanie, najpierw chuchnij... " xD
Dla mnie to jest jedna wielka beka.
Tak samo jak powyższy komentarz: "świeczki i masaż" xD czy poprzedni: gra karciana xD
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Ipkiss

Cichy Podglądacz
Masaż zmęczonych stópek kobiety po całym dniu. Potem samo idzie. Pała się podnosi, a cipka robi się mokra. Wylizuję takie stópki, masuję łydki, uda, pośladki, w międzyczasie buziaki, liżę cipkę, spijam soczki i penetruuuję, nieraz wszystkie dziurki 😆
 
Mężczyzna

Lukaszq369

Cichy Podglądacz
jestem osobą która szuka ciekawych rozwiazań dla niezbyt szybko sie podniecającego faceta co robić? lub jak pokazac facetowi jak powinien zaczać gre wstepną
Możesz ubrać się dość pikantnie. To powinno być dla niego zieloną flagą. Jak powinien zacząć to już raczej indywidualna sprawa. Wystarczy że klepnie cię po pośladkach.
 
Mężczyzna

Lukaszq369

Cichy Podglądacz
jestem osobą która szuka ciekawych rozwiazań dla niezbyt szybko sie podniecającego faceta co robić? lub jak pokazac facetowi jak powinien zaczać gre wstepną
Możesz dotknąć jego krocza jak będziecie siedzieć w knajpie i podejdzie do was kelnerka i będzie czekała aż powie co zamawiacie. A ty możesz dodać coś pikantnego gdy będziesz trzymała rękę na jego penisie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry