• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pompka do penisa - jak działa i co polecacie

tubuss

Cichy Podglądacz
pewnie że lepsza ale skąd ją wziąć i to jeszcze w tym momęcie co się akurat chce hehe xd :p :)

a co do pompki to kutas musi stać i dopiero się go wsadza do środka i pompuje ? i jak długo? ...
 

Cupidolov

Nowicjusz
Każda pompka ma instrukcje obsługi odnośnie tego jak należy jej używać,a pompujesz do tej chwili aż nie uzyskasz pełni rozkoszy,to akurat prosta sprawa. Jaki budżet chcesz przeznaczyć na jej zakup? Bo właśnie tym się zajmujemy i chętnie pomożemy,doradzimy na forum:)
 

Marrko

Cichy Podglądacz
Taka pompka to fajna sprawa, tylko nie inwestuj kup siebie coś takiego, jakaś tańsza firmowa z prawdziwego sklepu. Jeśli chcesz sobie trochę wyprostować to chyba raczej jakiś extender.
 

eLCartman

Cichy Podglądacz
Chce zakupić pompkę do penisa najlepiej z wibracjami :)

Czy jest ktoś tutaj z doświadczeniem w tej materii? Chciałbym kupić coś w miarę sensownego i przyjemnego w użyciu.
Wiem, że pod tym tematem jest poprzedni ale jest już trochę stary a forum przydało by się rozruszać. Każda rada od was jest dla mnie na wagę złota, powiedziałem bym nawet na wagę mojego penisa :p jak tylko przyjdzie obiecuję podzielić się zdjęciami, może filmem jak to u mnie funkcjonuje :)
 

kupala

Cichy Podglądacz
Witaj ElCartman.
Polecić ci mogę 3 pompki, które są sensowne i dają przyjemność.

1. Pompka z wibracjami - do tej pompki dołączane jest jajko wibracyjne, najczęściej jest wewnątrz lub przymocowane obok pompki. Wibracje uprzyjemniają ćwiczenia.

2. Pompka samopompująca - jest to pompka na baterie. Nie musisz nic robić, wystarczy ją włączyć. A ona sama już zacznie pompować, powiększając Twojego penisa, wzmacniając erekcje, a Ty nic nie musisz robić lub zająć się czymś innym, co jest fajną sprawą.

3. Pompka wodna - idealna osób lubiących kąpiel. Pompa za wykorzystuje ciepło i ciśnienie wody, aby dać ci najlepsze efekty. Jest to obecnie najlepsza pompa do powiększania penisa, wzmacnia erekcje, a nawet zwiększa długość seksu.

Znam się i używałem pompek, jak coś to pytaj - doradzę.

Pozdrawiam Kupała
 

Nerogs

Cichy Podglądacz
Ja mogę zasugerować pompki erekcyjne, bardzo duży wybór mają w sklepie nocszecherezady. Sposób działania jest niesamowicie prosty, nawet do gry wstępnej z partnerką się nada. Za niecałe 50zł kupiłem jedną z takich pompek i daje dużo przyjemności.
 

Pablo34

Cichy Podglądacz
Ja swoją pompkę Bathmate już jakiś czas temu kupiłem, ale za to właśnie dopiero po pewnym czasie zauważyłem wcześniej nieplanowane zalety używania tej pompki. Bo generalnie szukałem jakiegoś fajnego gadżetu dla siebie „na samotne wieczory” jak to panie mawiają :D a tu po kilku tygodniach tak się przyglądam i jakby tak mi się zdaje że trochę urosłem. Późniejsze testy z miarką potwierdziły moje przypuszczenia i się dorobiłem dodatkowego centymetra (a wcale regularnie nie używałem). Także najlepiej wejdź sobie na jakąś stronkę, gdzie sprzedają pompki i sobie o nich poczytaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Eroticking

Nowicjusz
Witaj na forum, jeżeli szukasz swoich pierwszych gadżetów, zabawek erotycznych to bardzo dobrze trafiłeś bo chętnie pomożemy i doradzimy właśnie pod tym względem wyboru, ponieważ zajmujemy się tym na co dzień. Pompka samopompująca to moim zdaniem najbezpieczniejsza opcja, ale może podaj jaki budżet chcesz przeznaczyć na ten cel i wtedy doradzimy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pablo34

Cichy Podglądacz
Ja używam pompki :D jest naprawdę spoko. Ja pierwsze efekty zobaczyłem jakoś po 3-4 tygodniach w miarę regularnego stosowania. Ale to też bardziej indywidualna sprawa. Nie wiem jak z utrzymywaniem się efektów, bo nie przestawałem używać jakoś na długo, więc u mnie efekty jest widać cały czas. I polecam jaką lepszą pompkę na przykład ze wstydliwie.pl bo przynajmniej masz pewność, że sprzęt będzie dobrze wykonany i zadziała.
 

Eroticking

Nowicjusz
Grunt to wybrać ten dobry, odpowiedni masturbator który w 100% spełni nasze oczekiwania, a przecież szeroki wybór właśnie takich gadżetów erotycznych znajdziemy w internetowych sex shopach, gdzie można liczyć na pełną dyskrecję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

eviltoys

Cichy Podglądacz
Z reguły takie środki wywołują po pewnym czasie niepożądane efekty, np. pompka do penisa może spowodować zmianę w jego wyglądzie spowodowaną tym, że w próżni naczynia krwionośne są bardziej ukrwione, a po zdjęciu urządzenia z członka minie trochę czasu nim wszystko wróci do stanu pierwotnego. Przy dłuższym czasie stosowania mogą wystąpić różne problemy z brakiem erekcji włącznie. Nie stosowałem pompek do powiększania penisa. Swojego posta napisałem w oparciu o zasady działania takich urządzeń i moją ogólną wiedzę na temat anatomii i medycyny.


Jak ktoś używa z głową to nie ma skutków ubocznych o których pisałeś, nie za długo i nie przesadzać z ciśnieniem;)
 
Ostatnia edycja:

MaciejSz

Cichy Podglądacz
Czesc, jakis czas temu kupilem sobie pompke dopenisa z internetu, na poczatku bylem zadowolony bo byly fajne efekty ale pozniej juz nie mialem takiej frajdy i juz nie uzywam. Zdecydowanie lepiej jest kupic pompke do cipki, fajniejsze efekty! Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

Pisatiel

Cichy Podglądacz
A ja chciałbym wiedzieć, czy całkowicie miękki narząd można przy pomocy samej pompki doprowadzić do pełnej erekcji, a potem utrzymać ją przez jakiś czas np. pierścieniem gumowym.
 

Malini1895

Cichy Podglądacz
Pompka daje radę😛
0dd5cc1373637381.jpg
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry