• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pomóżcie z opisem na Tindera, Badoo i inne

Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
  1. Jestem hybrydą marzyciela i dojrzałego gentlemana gotowego na szaloną podróż przez Londyn, Paryż, Grecję i Tunezję! INFJ z pasją do głębokich rozmów i przygód pod gwiazdami. Czy jesteś gotowa na wspólną podróż życia?
  2. Jestem INFJ, który marzy o romantycznej odysei przez różnorodne miejsca Europy. Cenię sobie troskliwość i bliskość w relacjach. Może właśnie Ty staniesz się moim przewodnikiem w tej niesamowitej podróży?
  3. Planuję niezapomnianą podróż z Londynu do Paryża, Grecji i Tunezji, ale brakuje mi partnerki do wspólnego odkrywania tych magicznych miejsc. INFJ, który ceni głębokie relacje i szczere rozmowy. Może to właśnie Ty spełnisz moje marzenia o romantycznej eskapadzie
  4. Jestem INFJ, marzyciel z niepełnosprawnością, gotowy na szaloną odyseję miłości przez Europę. Szukam partnerki, która podzieli ze mną pasję do podróży, troskliwości i bliskości. Może właśnie Ty będziesz moim towarzyszem w tej niesamowitej przygodzie?
  5. INFJ, który pragnie poszerzyć swoje horyzonty i poznać nowych ludzi z całej Europy. Czy chcesz być częścią mojej podróży życia? Szukam zarówno przyjaciół, jak i potencjalnych partnerów na wakacyjne przygody i więcej...
  6. Moje niskie poczucie własnej wartości i okoliczności sprawiają, że szukam relacji Friends with Benefits, ale nie znaczy to, że nie szukam tej jedynej. Po prostu myślę, że mam większą szansę na taki rodzaj związku. Jako osoba niepełnosprawna ruchowo, poszukuję partnerki, która zrozumie moją sytuację i będzie gotowa na eksplorację zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych aspektów związku. Jednocześnie chciałbym poznać silnych kolegów z Sosnowca lub okolic, z którymi mógłbym spędzać aktywnie czas, np. na siłowni. Czy jesteś gotowa na tę przygodę?

Który opis na portal randkowy byście wybrali?
 
Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
mix 4 i 6 (bez tych kolegów z Sosnowca).
Obecnie moim jedynym kolegą (nie licząc kota), którego koleżeństwo odczuwam, jest mój tata. Więc, przydałoby się mieć kolegów w mniej więcej moim wieku, a na pewno niespokrewnionych. W np. Facebook Dates jest zakładka "przyjaźń", a kumplować się można też z chłopakami.
Tinder i Badoo no i może jeszcze Finally to inna sprawa. Pozostaje w mojej głowie jednak pytanie - Jakie opisy powinienem ustawić na
Waplog/W-Match, happn, Skout, Tagged, Poland Social, Unbordered, Blindr i jeszcze kilku innych.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry