• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Półbiustinosze

Kobieta

Tynka

Podrywacz
Tak jak w temacie, co o nich sądzicie, bo mnie kobiece piersi w takim wydaniu przyprawiają o zawrót głowy 😍 Panie może same takie nosicie?
Abyś się z powodu tych zawrotów głowy nie przewrócił, to uprzejmie informuję, iż taki półbiustonosz posiadam, używam i lubię się w nim pokazywać ..... ale traktuję go jako erotyczny gadżet i zakładam wyłącznie w domu dla mojego chłopaka. 😼

Mój chłopak kupił mi w necie w prezencie komplet składający się z półbiustonosza i koronkowych majteczek otwartych w kroku. Dałam mu się zbajerować i zgodziłam się ubrać ten komplet pod sukienkę mini na spacer do ogrodu botanicznego. To nie był dobry pomysł. Było gorąco jak fiks a ja z wrażenia pociłam się bardziej niż zwykle. Sukienka zwilgotniała i zrobiła się miejscami prześwitująca. Półbiustonosz unosił moje piersi w górę i przez materiał sukienki było widać brodawki sutkowe a malutka sukienka za bardzo mnie nie osłaniała. Czułam się tak, jakbym była goła. Miałam takie wrażenie, że przechodzący faceci rozbierają mnie wzrokiem. Wielką frajdę z tej przygody, to miał tylko mój chłopak. Bardzo go to rajcowało, że się wstydzę. Od tego czasu już nigdy nie dałam się namówić na wyjście w takiej bieliźnie z domu. Natomiast w sypialni stała się stałym elementem urozmaicającym łóżkowe igraszki. 😻
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Mam kilka takich pół biustonoszy napewno byłoby ich więcej jednak mając duże piersi wybór jest skromniejszy więc wspieram się tymi szytymi dla mnie, tutaj zdaje się na fantazje projektanta sugestie własne, męża czy innych osób. Mam takie które podtrzymuja piersi od spodu z widocznymi sutkami lub te które je zasłaniają częściowo lub całkiem. Ogólnie wybór biustonoszy erotycznych jest naprawdę duży i każda znajdzie coś dla siebie 🙂
 
Kobieta

LuksusowaWdowa

Cichy Podglądacz
Mam kilka takich pół biustonoszy napewno byłoby ich więcej jednak mając duże piersi wybór jest skromniejszy więc wspieram się tymi szytymi dla mnie, tutaj zdaje się na fantazje projektanta sugestie własne, męża czy innych osób. Mam takie które podtrzymuja piersi od spodu z widocznymi sutkami lub te które je zasłaniają częściowo lub całkiem. Ogólnie wybór biustonoszy erotycznych jest naprawdę duży i każda znajdzie coś dla siebie 🙂
To prawda wybór jest ogromny. Ja także posiadam wiele takich i uwielbiam je nosić 🙂
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry