• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podrywanie na szybki sex

Mężczyzna

piotrek555a

Cichy Podglądacz
Cześć,

Mam 25 lat jestem facetem. Jestem w związku już kilka lat, układa się dobrze, jesteśmy zadowony z naszego wspólnego życia seksualnego z moją dziewczyną, jednak jest temat który siedzi zawsze w mojej głowie gdzieś z tyłu… jak wiadomo mamy czasy jakie mamy, kobiety często mają opinie jakie mają, faceci w sumie nie lepsza, jednak to nie ten temat. Obracam się w normalnym środowisku, pracuje w gronie mężczyzn i tak wyglądało moje całe życie (zawody typowo męskie). Z opinii innych kobiet mam prawo podobać się im (tak wiem, nie każda musi na mój widok sikać, ale generalnie jest ok). W młodszych latach, zdecydowanie powodzenie u dziewczyn miałem, wiele z nich miało ze mną spoko kontakt, z paroma coś wyszło lepszego i gorszego ale jakieś związki lat młodości miałem. Obracając się w obecnym ale i poprzednim środowisku, zawsze zastanawiałem się jak to jest, że moi koledzy mają częściej niż ja sytuacje zbliżeń z kobietami czy dziewczynami. Skoro uchodziłem za atrakcyjnego to nie powinno być z tym problemu, jednak mało razy miałem na typowe znajomości seksualne, czy też prostą piłkę - szybki sex. Nigdy też nie potrafiłem zrozumieć dlaczego oni mieli a Ja nie. Jak to możliwe że moi znajomi podrywali dziewczyny na jeden raz? Do tego potrzeba jakiś specjalnych zdolności których nie miałem? 😂
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry