• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Za szybki wytrysk (prawie po rozpoczęciu stosunku)

Status
Zamknięty.

Umek

Cichy Podglądacz
Mam problem. Dla faceta do dosyć poważna sprawa. Często się zdarza, że mój wytrysk następuje prawie odrazu po rozpoczęciu stosunku. Jak rozwiązać ten problem, który jest bardzo krępujący :oops:
 

Jing

Seks Praktykant
Już był post o podobnym problemie. Są prezerwatywy przedłużające stosunek:Durex Performa. Możesz też się najpeirw rozładować poprzez wspólną masturbację z partnerką.
 

No name

Cichy Podglądacz
A co mam zrobic zeby mojemu penisowi chcialo sie wiecej niz jeden raz bo po 1 wtrysku "traci chec do zycia" :D ? pomocy!!!???
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmmm musisz chwilke odczekac przeciez nie jestes starym dziadkiem ze staje Ci raz na tydzien. Chwilka odpoczynku kilka czulych gestow partnerki czy to reka czy ustami i powinnienes znow moc sie kochac :)
 

SnOOk3r

Nowicjusz
no to prawda chwilka odpoczynku i dalej jazda:)...hehe chociaz powiem ze czasem ja np tak mam ze nawet po czulutkich gestach mojej partnerki nieidzie ostatnio jak mieslismy dlugi stosonek ponad 2 h to bez picu juz niemoglem a szczerze to nawet niemialem heci moze akurat w tym kwil problem no ale niewiem fakt faktem niechcial mi juz bryknac hehehe:(
 

Serenity

Seks Praktykant
To zalerzy panowie. W sexie zawsze ktos sie bardziej napracuje. Zazwyczaj my polacy jestesmy ruchliwi w lozu. Co akurat sie podoba partnerkom, ale cos za cos. Mianowicie jak sie napracujecie zmeczycie to przerwa moze nic nie dac! Po prostu wasz organizm pochlonie wszelkie zasoby energii i zaowocuje to brakiem checi do daleszego stosunku. Mozecie wybierac miedzy polenic sie i kilka razy moc lub dac z siebie wszystko ale za to raz. To jest moje zdanie : moze sa jacys panowie ktorzy nie dosc ze sa szalenie aktywni to moga kilka razy. A co do tych przerw to to tez rzecz wzgledna, czasem to kilka chwil a czasem godzinka albo wiecej. Wiecie sex to nie wyscig, nie robicie tego na czas tylko zeby popiescic sie z ukochana i przekazac jej uczucia pewne. WIdze ze spoleczenstwo w tych kwestiach niesamowicie komplikuje sprawe. Ludzie szalenie boja sie sexu pierwszego razu itp. Olbrzymia presja - chore. Ja rzadko z ukochana moge kilka razy ( a nie uprawiamy sexu dopochwowego jeszcze ). Po prostu za kazdym razem daje z siebie wszystko a ze natura obdazyla mnie takimi silami witalnymi a nie innymi to trudno. Ale nie macie sie czym przejmowac panowie ze mozecie raz. Jesli jestescie zgrani z partnerka to stosunek orgazmow nie jest 1:1, wiec wynagradzacie im to. Oczywiscie nie mowie o orgazmie dopochowym bo o nim wiem nie wiele.

Co do tego ze wam nie staje pozniej to tez nie wiele powiem. Akurat chocbym nie wiem jak bardzo byl zmeczony to jednak zawsze wstanie ( jesli zechce - panowanie nad cialem czy cos ??)... tylko ze juz nie dojde do orgazmu a dalsze pieszczoty tych okolic beda dla mnie bolesne. Mysle ze to ze wam juz potem nie staje zwiazane jest z brakiem kondycji?!? Cwiczcie wytrzymalosc panowie. Swoja ogolna oraz tych miesni w tamtych rejonach. Moze zalatwiajac sie robcie to w ten sposob, ze zalatwiacie sie potem powstrzymujecie sie i znowu. Byc moze budowa ogolna ciala ma na to wplyw ( wydolnosc pluc i serc-a ). Potocznie mowi sie lekki szkielet ciezki szkielet. Ja naleze do ludzi ktorzy maja lekki wytrzymaly szkielet. Duzo niewaze, tluszcz sie mnie nie trzyma szczuple nadgarski oraz kostki. Cos jak u koni -konie wyscigowe- dlatego z wytrzymaloscia nie mam problemow. Dlugie biegi sporty wytrzymalosciowe. Za to okupione to mam masa. Wydolnosc za moc.Na silowni cwiczenia na mase daja mi znijkomy efekt ( zeby zwiekszyc miesnie o jedna jednostke musze sie napracowac powiedzmy 5-10 razy wiecej niz inni ). Miesnie rozwijaja mi sie glownie pod wzgledem sily przy nieznacznym wzroscie objetosci. Ja wszelkich problemow tu bym sie dopatrywal. W koncu sex to ruch wiec obserwujcie jak zachowujecie sie w sportach biegach i tego typu rzeczach.

I tu znowu sadze po sobie. Moze nie mam racji - daje tylko jeszcze jeden punkt widzenia.
 

Serenity

Seks Praktykant
Aha jeszcze jedno. Czasem to zalerzy rowniez od twojego orgazmu czy mozesz dalej. Jak jestem doprowadzony do szalenczego orgazmu to na nastepny orgazm juz nie mam nasienia i to przypomina jakis wyrzut resztek, jednak jak juz jest po to jest to BOLESNE, bola tak jakby nasieniowody, w kazdym badz razie cos w srodku.
 

ja

Cichy Podglądacz
A co myslicie o powstyrzymywaniu/blokowaniu wytrysku? Metoda tzrech palcow - blokujac pod jadrami ... CHyBA wiecie o co chodzi.

Oczywiste jest ze calkowicie zablowac nie idzie i zawsze cos ...

Ale ma sie sily na kolejny ...

A moze sa jakies skutku uboczne!?
 

fast

Cichy Podglądacz
Mam problem. Często się zdarza, że mój wytrysk następuje prawie odrazu po rozpoczęciu stosunku. no po jakis paru minutach. Jak rozwiązać ten problem, który jest bardzo krępujący :(. po alkoholu albo innych uzywkach jest duzo lepiej ale przeciez nie mozna sie do tego uciekac.
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Ano, "za drugim razem" trudniej jest mężczyźnie dojść. Ja za 1 razem dochodzę po 15-20 minutach a za drugim to musiałbym chyba ze 40 minut to robić, żebu ponownie dojść :p .
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry