• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podniecają Was sutki?

C

col. Greg

Guest
Nie ufajcie jej ja będziesz patrzył gdzie indziej to ci powie zebys sie skupil na meritum i taka jest prawda
 
Mężczyzna

Fireman

Seks Praktykant
Prawda jest taka że sutki odznaczające się na koszulce wzbudzają uwagę czy to są kobiece czy męskie sutki. Nie sposób się nie popatrzeć choćby na chwilę ;-) jeśli kobiecie przeszkadza że ktoś się gapi to są teraz sposoby żeby je zamaskować, czy to jakieś "tejpy" czy naklejki na brodawki.
 
C

col. Greg

Guest
Na męskie nie patrze nawet przez chwilę, awszelkie rady dla kobiet...to niedługo sie przekonasz, lepiej nie :)
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Prawda jest taka że sutki odznaczające się na koszulce wzbudzają uwagę czy to są kobiece czy męskie sutki. Nie sposób się nie popatrzeć choćby na chwilę ;-) jeśli kobiecie przeszkadza że ktoś się gapi to są teraz sposoby żeby je zamaskować, czy to jakieś "tejpy" czy naklejki na brodawki.
czekaj, czekaj. Dlaczego ja mam ukrywać coś co kogoś innego nakręca? ja rozumiem, że jak bym chodziła z nagimi piersiami to ok, sama prowokuje ale to tak samo jak powiedzieć że mam za krótką spódnicę, ba rzekła bym dalej że żadnej spódnicy, bo facet nie umie się zachować i może nawet sobie klepnąć, bo taką ma ochotę.
Mimo wszystko troszkę przyzwoitości we własnym zachowaniu i tym jak traktuje się drugą osobę.
 
Mężczyzna

Arkadius

Cichy Podglądacz
Prawda jest taka że sutki odznaczające się na koszulce wzbudzają uwagę czy to są kobiece czy męskie sutki. Nie sposób się nie popatrzeć choćby na chwilę ;-) jeśli kobiecie przeszkadza że ktoś się gapi to są teraz sposoby żeby je zamaskować, czy to jakieś "tejpy" czy naklejki na brodawki.
Idąc tym tokiem myślenia to trzeba by chodzić w jakimś worku, bo jednego podniecają sutki, drugiego stopy i szpilki, trzeciego odkryte nogi a czwartego dłonie.
 
Mężczyzna

Fireman

Seks Praktykant
czekaj, czekaj. Dlaczego ja mam ukrywać coś co kogoś innego nakręca? ja rozumiem, że jak bym chodziła z nagimi piersiami to ok, sama prowokuje ale to tak samo jak powiedzieć że mam za krótką spódnicę, ba rzekła bym dalej że żadnej spódnicy, bo facet nie umie się zachować i może nawet sobie klepnąć, bo taką ma ochotę.
Mimo wszystko troszkę przyzwoitości we własnym zachowaniu i tym jak traktuje się drugą osobę.
Prawda jest taka że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, ktoś urażony, ktoś komu coś nie pasuje. Wszystkim nie dogodzisz. Chodzi tylko o to że to jak ktoś się ubiera to jego sprawa ale powinien się liczyć z tym, że może być odebrany jego ubiór inaczej niż sobie zakładał. Kobiety też "przyglądają" się facetom jak im coś odstaje lub jak jest dobrze zbudowany i ma obcisłą koszulkę..
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry