• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podniecają Was sutki?

C

col. Greg

Guest
wracamy na temat, bo nas...czyli sutki damskie mnie podniecają, czy odryte, czy zakryte, to pioerwsze jara szybciej, a to drugie dłużej trwa
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Prawda jest taka że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, ktoś urażony, ktoś komu coś nie pasuje. Wszystkim nie dogodzisz. Chodzi tylko o to że to jak ktoś się ubiera to jego sprawa ale powinien się liczyć z tym, że może być odebrany jego ubiór inaczej niż sobie zakładał. Kobiety też "przyglądają" się facetom jak im coś odstaje lub jak jest dobrze zbudowany i ma obcisłą koszulkę..
czyli wg Ciebie można wszystko z powodu ubioru.
Co innego jest zerknięcie na kogoś czy zwrócenie na kogoś uwagi a co innego z liczeniem się z odbiorem seksualnym i pozwalaniem sobie na wszystko.
Sorry ale takimi ludźmi gardzę, że nie umie panować nad sobą tylko zwala winę na kogoś innego.
 
Mężczyzna

Arkadius

Cichy Podglądacz
Ja jestem zdania, że wszystko jest zależne również od sytuacji w której się znajdujemy. Mieszkam kilometr od plaży i w lecie widzę dużo nagich sutków i ani się na nie nie gapie ani mnie to w żaden sposób nie podnieca. Ot kobieta topless po prostu.
 
Mężczyzna

Fireman

Seks Praktykant
To nie kwestia tyle ubioru ile tego czym nas telewizja, internet i inne media zasypują. Kiedyś nie było takich problemów a teraz burza w internecie robi się z byle błachego powodu. Też uważam że nawet najbardziej wyzywający ubiór nie zezwala innym na robienie co by tylko chcieli. Można zerkać, popatrzeć ale nie w ten sposób żeby druga osoba czuła się osaczona i zniesmaczona a już tym bardziej wystraszona i przerażona zachowaniem innych względem jej.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry