• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pocałunek z języczkiem

Status
Zamknięty.

gosinka0

Cichy Podglądacz
ja mam takie pytanko, moze glupie, ale.... Chodzi mi o pocalunek z jezyczkiem. Co robicie ze swoim jezyczkiem, jeśli partener , z którym się całujecie akurat ma swój języczek w waszych ustach (buzi). tzn czy go cofacie, czy rownoczesnie tez wkladacie swoj jezyk do jego buzki bo mi z moim chlopakiem to jakos dziwnie wychodzi (dopiero zaczynamy calowanie). pozdrawiam
 

ted

Biegły Uwodziciel
Jezyczki moga sie ze soba bawic, poza tym skoro to poczatki to sie nauczycie calowac tak jak lubicie :)
 

gonia

Erotoman
to samo z siebie wychodzi o tym nie myslisz jak sie całujesz oddajesz sie chwili i sie całujesz :) bawcie sie swoimi jezyczkami wyjdzie ci na pewno :):)
 

Szarka

Erotoman
Pamiętam swój pierwszy raz, miałam 16 lat i poczułam wielkie obrzydzenie :oops: ale później było bardzo ok. miło i baaardzo przyjemnie, trzeba przejść wszystkie etapy :wink: Lepiej jest jak jeden z partnerów jest bardziej doświadczony, mój chłopak, z którym po raz pierwszy całowałam się w ten sposób był bardzo nachalny i powiem, że właśnie przez te pocałunki się z nim rozstałam :twisted:
... nigdy natomiast nie zapomnę pewnego chłopaka, byłam z nim bardzo krótko - bo to właśnie on poznał mnie z moim obecnym mężem ale śmiało mogę powiedzieć, że nikt mnie tak w życiu nie całował jak on ... czułam się jak w filmie .... ech kobiety marzycielki :oops:
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Całowanie staje się z czasem sztuką :p

My tam lubimy jakiś czas wpierw pobawić się tak delikatnie, samymi koniuszkami, a nie od razu hardkorowo sie wpychać do środka :p
To wymaga odrobiny silnej woli ale jest bardzo fajne :)
 

glonojad

Cichy Podglądacz
a ja przy pierwszym pocałunku od razu rozpoczełem z jezyczkiem. na poczatku mi sie nie podobało i wyobraziłem sobie krowi język :lol: pozniej było już OKi 8) teraz z nowa dziewczyną jakos mi sie nie podoba za bardzo. jakos sie nie mozemy zgrac i czesto przerywam pocałunki. zazwyczaj nie trwaja dłużej niz 30 sekund. tylko przy podejsciu do pierwszego razu ( :wink: ) mi sie bardzo podobało i było to bardzo namiętne mimo ze byłem zestresowany na maxa
 

Mirela

Seks Praktykant
Hihi :p ja tez tak lubie na poczatku sie pobawic jezyczkami :D calowanie to wielka przyjemnosc i frajda :roll:
gosinka0 - skoro dopiero zaczynacie calowanie to sie nie martw, trzeba sie tak troche dopasowac i bedzie super :wink: milej zabawy :)

glonojad-ta dziewczyna z ktora Ci sie nie podoba calowanie i nie mozesz sie zgrac to ta sama z ktora probujecie sie ... ten teges? :huh: :|
 

Mirela

Seks Praktykant
glonojad napisał:
tylko przy podejsciu do pierwszego razu ( :wink: ) mi sie bardzo podobało i było to bardzo namiętne mimo ze byłem zestresowany na maxa

a tak poza tym to co? nie podoba Ci sie calowanie z nia..? dziwne... :unsure:
 

glonojad

Cichy Podglądacz
tak, mowa o tej samej dziewczynie. wiem że to dziwne :p jak dla mnie jest chyba troche zbyt nachalna i za szybko macha języczkiem :D jakos zawsze lubiałem takie dosyc powolne i delikatne pocałunki , bo przy szybkich brakuje mi powietrza :lol: i mnie zawsze obslini - buzke zawsze mam mokrą od nosa po brode :lol:
 

Mere

Seks Praktykant
Najlepiej jest nie myśleć podczas całowania o technice :wink: Najlepsze pocałunki, moim zdaniem, to te, które zaczynają się od delikatnych muśnięć...
Glonojad, może być już tylko lepiej :wink:
 

glonojad

Cichy Podglądacz
juz jest lepiej. i to duuużo lepiej 8) sympatyczny wieczorek był i sie jakoś zgraliśmy.
mam nadzieje, że nastepnym razem zgramy sie jeszcze lepiej :twisted: i że ten teges... :wink:
 

Blue Eyed

Cichy Podglądacz
Heh, ja też pamiętam swój pierwszy z języczkiem:) Dziewczyna chyba była głodna bo ruszała szczeną jakby chciała mnie pożreć :)
A z moją Obecna całowanie to istny narkotyk... najdłużej to chyba z 15 minut się całowaliśmy z języczkiem.. aż zabrakło nam śliny :)
 

Sagem

Cichy Podglądacz
LOL? 15minut to u mnie najkrócej, jedną dziewczyną całowałem sie NON STOP przez 2 GODZINY! serio, potem godzina przerwy i znowu 2H ;] potem strasznie piekły konciki warg:p ale było super:> teraz tez maratony urządzam po 30-40 minut ! uwielbiam to ;]
 

gonia

Erotoman
Blue Eyed napisał:
Heh, ja też pamiętam swój pierwszy z języczkiem:) Dziewczyna chyba była głodna bo ruszała szczeną jakby chciała mnie pożreć :)
A z moją Obecna całowanie to istny narkotyk... najdłużej to chyba z 15 minut się całowaliśmy z języczkiem.. aż zabrakło nam śliny :)
to malo :) u wiekszosci to standard chociaz inni wola oddac sie innej pokusie
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
glonojad napisał:
tak, mowa o tej samej dziewczynie. wiem że to dziwne :p jak dla mnie jest chyba troche zbyt nachalna i za szybko macha języczkiem :D jakos zawsze lubiałem takie dosyc powolne i delikatne pocałunki , bo przy szybkich brakuje mi powietrza :lol: i mnie zawsze obslini - buzke zawsze mam mokrą od nosa po brode :lol:
Dla mnie tam ślina mojej Ukochanej jest słodka i nie przeszkadza mi jak zdarzy jej się mnie obślinić. Nawet przyjemne to jest :roll:
A z pocałunkiem to nie wiem najdłużej mi też się raz może dwa zdarzyło 15 minut. Dłużej nie mogę jakoś, bolą mnie usta a przedewszystkim szyja, bo dość sporo różnimy się wzrostem tak ok. 20 cm :roll:
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry