• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Po imprezie

Mężczyzna

Prot227

Nowicjusz
Kumpel pyta czy już wróciłem z żoną
Tak
Przywiozłem jej zwłoki z babskiego combra przed chwilą. Tak nabitej to jej jeszcze nie widziałem.
Jeśli jesteś w domu to dawaj do mnie. Pokażemy szmacie co to znaczy pić z umiarem.
Wchodzisz do pokoju kiedy ja akurat rozpinam jej bluzkę. Leży na sofie, spódnica podwinięta do połowy uda, nogi rozsuniete na bok że widać zrolowane koronkowe majteczki .
Dawaj, mówię ,pomóż mi ją rozebrać. Jest cała nasza. Rób na co masz ochotę.
Udaje nam się postawić ja w pozycji siedzącej. Głowa opada jej na bok, usta otwarte aż zapraszają do zaparkowania kutasa.
Podsuwasz jej huja pod nos i wkładasz do ust a ona nagle sama zaczyna ssać.
Zobacz,niby trup a reaguje,
Mówię. Słychać jej głośne mlaskanie. O kurwa ciągnie jak odkurzacz ,mówisz.
Wkładasz rękę pod biustonosz i sciskasz jej suta. Z jej ust wydobywa się westchnienie. O kurewka jeszcze reaguje , mówię pokazując świeżą plamkę wilgoci na jej majteczkach.
Chodź ją rozbierzmy.
Wyciągasz kutasa z jej ust i pomagasz mi rozpiąć jej stanik . Ciężkie cyce opadają lekko. Na prawym sutku widać ślad szminki.
Patrz , mówisz, chyba się ze sobą migdaliły . Ale to musiała być impreza.
No a mnie nie zaprosiły .
Podnosisz ja lekko a ja zasuwam spódnicę razem z majteczkami i rajstopami.
Oo ktoś tu był , mówię
,na udzie widać ślady zębów i szminki w innym odcieniu.
No to sobie orgietke kurwy zrobiły. To my ją dokończymy.
Siadasz obok i razem unosimy ją i nabijamy na twojego kutasa. Zaczynasz ją posuwać a ja zapinam ją w dupę. Nasze kutasy oddziela tylko cienka przegroda więc czujemy jak się przesuwają. Prawdziwy odlot
Z jej ust wydobywają się jęki i bełkoty ooo taaaa, mocniej ,taaaa
Walimy ją mocno, wysuwam kutasa z jej dupy i dociskam koło twojego. Oba huje wciskają się z trudem ale po chwili znowu można młócić.
Pani zaczyna szczytować.
My też w tym samym momencie zalewamy jej pizdę spermą.
Kładziemy ją,siadam na jej cycach i pakuję jej ptaka w usta. Grzecznie zaczyna go obrabiać. Po chwili pała znów stoi . Robię ci miejsce a ty łapiesz jej cyce i wkładasz pomiędzy nie kutasa . Rżniesz je ostro i po każdym dobiciu ładujesz w jej usta.
Sperma z cipki wypływa i zalewa oczko. Znowu ładuje ja w dupę. Po chwili zmieniamy się miejscami. Ty walisz jej dupę a ja gardło. Tuż przed wytryskiem wyciągam kutasa i spuszczam się na jej włosy . Na koniec jeszcze wycieram kutasa w jej fryzurę.
To było chamskie mówisz.
Aj tam, należy się jej nauczka. Pani nagle chrapneła głośno. Patrz ,my tu się męczymy a ta śpi.
Wychodzisz z jej dupy i spuszczasz się jej na twarz. Sperma zalewa jej oko .
No to było by na tyle mówię ,zbieramy swoje rzeczy i wychodzimy
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Nie podobało mi się. Fabuła dośc nieskomplikowana. W jezyku nieuzasadnione często i nadużywane wulgaryzmy.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
R Ja w pasie conty ona sama na imprezie Fetysze i perwersje 1
R Zrobiłam loda z finałem po domówce / imprezie Seks 18
R Lodzik po imprezie Seks 0
eskulap Po imprezie Opowiadania erotyczne 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry