• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Plaza

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Na forum istnieją podobne tematy, może tutaj znajdziesz coś co Cię zainteresuje :


 
Mężczyzna

Adanus

Cichy Podglądacz
osobiście lubię taką formę plażowania. Należy jednak rozróżnić Naturystów i Nudystów. W większości można spotkać Nudystów.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Uwielbiam opalanie na golasa, jednak w okolicy nie ma żadnych dogodnych miejsc i musiałem stworzyć sobie własne w ogrodzie.
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
O dziwo na plażach naturystycznych za granicą odniosłem wrażenie, że są tam osoby które poprostu....chcą się ładnie opalić w nieskrępowany sposób 😉. Nie raz zdarzało się nam być z Żoną na takich plażach i przyznam szczerze, że nie doświadczyliśmy ani nachalności, ani wścibskich spojrzeń czy niewłaściwych zachowań ze strony innych plażowiczów czy tekstylnych. Pewnie gdzieś w Polsce na wydmach są poukrywani snajperzy uzbrojeni w lunety, teleobiektywy itp., ale wychodzimy z założenia, że niech się na patrzą z daleka...a co tam 😋
 
Mężczyzna

kamilllo931

Cichy Podglądacz
Ja nawet lubiałem jeździć na południowa plaże Wału Zawadowskiego w Warszawie. Była masa ludzi i błogi spokój. Zdarzały się pojedyncze wyjątki ale i i tak sama atmosfera dla mnie lepsza niż na plaży tekstylnej.
 
Mężczyzna

bubblebubblehumble

Cichy Podglądacz
polecam plaże nudystów, przełamanie lodów pozwala zmienić swój punkt widzenia, samo potrzeganie siebie i otworzyć się na nowe doświadczenia
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry