• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Płacenie za sex

Kobieta

Diablica897

Cichy Podglądacz
Kochane panie czy kiedyś placilyscie za sex??? Pan dla pani tego typu ogłoszenia?? Czy nie ciekawi was jak to jest. Np. pan masażysta z dlasza usługą... ? Ja nie ukrywam mam ochotę na takie ogłoszenie odpowoedziec? Jak korzystaliście podzielcie się opiniami. Może są panowie którzy taką usługę świadczą.
 

Halred

Erotoman
Nie istnieje coś takiego poza bajkami. Już prędzej znajdziesz ogłoszenie że ktoś ci będzie płacił za zajmowanie miejsca parkingowego w centrum.
 

Halred

Erotoman
Trochę źle zinterpretowałem post, myślałem ze pisze go facet, który chciałby się zabawić i jeszcze za to pieniądze dostać. W każdym razie nadal nie wyobrażam sobie żeby jakakolwiek kobieta musiała płacić za takie usługi, zawsze znajdą się setki chętnych zrobić to za darmo, albo nawet dopłacić.
Btw. kiedyś żeby zobaczyć skalę dyskryminacji mężczyzn i nierówności ze względu na płeć zobaczyłem stawki facetów na roksie. Zaczynają się od 0, a mediana to mniej niż najniższe możliwe stawki kobiet. I gdzie teraz są feministki walczące o równe zarobki bez względu na płeć :D
 
Mężczyzna

capri_blue_0401

Cichy Podglądacz
Trochę źle zinterpretowałem post, myślałem ze pisze go facet, który chciałby się zabawić i jeszcze za to pieniądze dostać. W każdym razie nadal nie wyobrażam sobie żeby jakakolwiek kobieta musiała płacić za takie usługi, zawsze znajdą się setki chętnych zrobić to za darmo, albo nawet dopłacić.
Btw. kiedyś żeby zobaczyć skalę dyskryminacji mężczyzn i nierówności ze względu na płeć zobaczyłem stawki facetów na roksie. Zaczynają się od 0, a mediana to mniej niż najniższe możliwe stawki kobiet. I gdzie teraz są feministki walczące o równe zarobki bez względu na płeć :D
Polecam obejrzeć serial "SkyRojo" na Netflix - miło opowiada o fachu
 
M

mjols

Guest
Z tym płaceniem za seks to wcale nie taka abstrakcja jak tu piszecie. Trzeba wyjść od tego że nie bzykamy wszystkiego co się rusza i na drzewo nie ucieka. Kobiety jak i mężczyźni mają swoje preferencje jednak jak wiadomo nie każdy może mieć kobietę o jakiej marzy i nie każda może mieć takiego faceta. To że na roksie są goście za 0 zł, czy też mediana ma wartość w okolicy 50 zł za godzinę świadczy tylko o tym że ci panowie widzą cipki zazwyczaj w internecie - są po prostu mało atrakcyjni ;). Schemat jest prosty. Zadbany, zgrabny pan nie pójdzie na seksy z niezadbaną i nie zgrabną panią, i na odwrót. I tu jest miejsce na usługę. Ja tak to widzę.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Nie korzystałam z płatnego seksu, nigdy nie było takiej potrzeby. Poza tym nie kreca mnie takie usługi.
W każdym razie nadal nie wyobrażam sobie żeby jakakolwiek kobieta musiała płacić za takie usługi, zawsze znajdą się setki chętnych zrobić to za darmo, albo nawet dopłacić.
Skala na pewno minimalna w porownaniu do mezczyzn korzystających z usług prostytutek, jednak biznes jakos sie kreci skoro są ogłoszenia. Moze na zasadzie mega przystojny facet dla samotnej; znudzonej; niespełnionej kobiety, ktora chce tu i teraz wynajac konkretny model z konretną usługą a nie szukac po internetach i ryzykowac nadzianie sie na kota w worku ;)
 

Halred

Erotoman
jednak biznes jakos sie kreci skoro są ogłoszenia.
Nikt nie mówi ze ktokolwiek, a tym bardziej kobiety na te ogłoszenia odpowiadają :D Może to tylko nadzieja ogłoszeniodawców je tam trzyma
świadczy tylko o tym że ci panowie widzą cipki zazwyczaj w internecie - są po prostu mało atrakcyjni ;).
Mało atrakcyjni nie mają nawet ceny 0 tylko na minusie :D Mało tego, nawet niektóre dziwki mają już wymagania co do klientów, więc niektórzy nawet płacąc mogą nie dostać.

Zadbany, zgrabny pan nie pójdzie na seksy z niezadbaną i nie zgrabną panią, i na odwrót. I tu jest miejsce na usługę. Ja tak to widzę.
Zadbany i zgrabny nie pójdzie z niezgrabną, bo taka go nie będzie chciała. Samo "zadbany i zgrabny" nie wystarczy, musi być jeszcze inteligentny, przystojny, pewny siebie i wygadany, żeby taka chociażby przeciętna była nim zainteresowana. Aha, no i oczywiście nie mniej niż 18cm :D
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry