• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Płacenie za sex

Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Zadbany i zgrabny nie pójdzie z niezgrabną, bo taka go nie będzie chciała. Samo "zadbany i zgrabny" nie wystarczy, musi być jeszcze inteligentny, przystojny, pewny siebie i wygadany, żeby taka chociażby przeciętna była nim zainteresowana. Aha, no i oczywiście nie mniej niż 18cm :D
Nie jestem ani zadbany ani zgrabny, dodatkowo jestem z twarzy podobny do nikogo i jestem liliputem (170 cm) a itak nigdy nie narzekałem. Mi właśnie zawsze wydawało się dziwne ze jest masa lasek które myślą że każdy na nie poleci tylko dlatego że mają przeciag między nogami. Zwłaszcza że większość z tych lasek to te na które nigdy bym nie spojrzał. Raczej jestem z tych którzy przymkną oko na pewne niedoskonałości fizycznych u kobiety na rzecz tego co ma w głowie.
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Nie jestem ani zadbany ani zgrabny, dodatkowo jestem z twarzy podobny do nikogo i jestem liliputem (170 cm) a itak nigdy nie narzekałem. Mi właśnie zawsze wydawało się dziwne ze jest masa lasek które myślą że każdy na nie poleci tylko dlatego że mają przeciag między nogami. Zwłaszcza że większość z tych lasek to te na które nigdy bym nie spojrzał. Raczej jestem z tych którzy przymkną oko na pewne niedoskonałości fizycznych u kobiety na rzecz tego co ma w głowie.

Dokładnie poza tym jak się zgasi światło to nie widać niedoskonałości
 
Mężczyzna

SpermaNaTwarz

Cichy Podglądacz
W tym płaceniu za seks atrakcyjność jest tylko jednym z czynników, które o tym decydują. Znam naprawdę sporo atrakcyjnych, zadbanych mężczyzn, którzy nie mają problemu z poderwaniem atrakcyjnej kobiety a mimo to korzystają z płatnych usług. W drugą stronę też to działa. To jest temat rzeka, ale stereotyp, że na płatny seks decydują się tylko osoby, które nie mogą sobie poradzić w inny sposób to kompletna bzdura.
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
W tym płaceniu za seks atrakcyjność jest tylko jednym z czynników, które o tym decydują. Znam naprawdę sporo atrakcyjnych, zadbanych mężczyzn, którzy nie mają problemu z poderwaniem atrakcyjnej kobiety a mimo to korzystają z płatnych usług. W drugą stronę też to działa. To jest temat rzeka, ale stereotyp, że na płatny seks decydują się tylko osoby, które nie mogą sobie poradzić w inny sposób to kompletna bzdura.
Popieram czasem poprostu fajnie jest zaplacic i to tez niektorych podnieca
 
M

mjols

Guest
Wszystko racja panowie i panie. Jednak co innego ogłoszenie i swego rodzaju transakcja a co innego "życie". Nie mniej jednak jeżeli biznes się nie kręci, to jest tylko kwestią czasu by panie płaciły za panów do towarzystwa. Japończycy też nie od zawsze kupowali brudne gacie w automatach 😅😉.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Wszystko racja panowie i panie. Jednak co innego ogłoszenie i swego rodzaju transakcja a co innego "życie". Nie mniej jednak jeżeli biznes się nie kręci, to jest tylko kwestią czasu by panie płaciły za panów do towarzystwa. Japończycy też nie od zawsze kupowali brudne gacie w automatach 😅😉.
Dobry/interesujacy argument 🙂
 

Halred

Erotoman
Dokładnie poza tym jak się zgasi światło to nie widać niedoskonałości
jak trzeba gasic swiatlo to znaczy ze jest juz bardzo zle xd

Nie jestem ani zadbany ani zgrabny, dodatkowo jestem z twarzy podobny do nikogo i jestem liliputem (170 cm) a itak nigdy nie narzekałem.
No to masz inne cechy/przedmioty ktore to nadrabiaja, albo zyjesz w dziwnym rejonie/srodowisku(studia humanistyczne?) gdzie kobiet jest duzo wiecej niz facetow.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
No to masz inne cechy/przedmioty ktore to nadrabiaja, albo zyjesz w dziwnym rejonie/srodowisku(studia humanistyczne?) gdzie kobiet jest duzo wiecej niz facetow.
Wiesz co wydaje mi się że jeśli nie wyglądasz jak kwaziomodo i naprawdę nie masz facjaty jak dziewczynka z The Ring to wystarczy się odezwać i prędzej czy później trafisz na kogoś komu twoja osoba odpowiada.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry