• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pisanie

S

Sakura07

Guest
Siema Jestem Sakura i chce tylko z kims popisac narazie bez fotek.
Temat
Zabawa w
1 szkola medyczna nauczyciel ginekolog
2 starszy brat ginegolog
3 łaskotk
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Można to zrobić jako jeden punkt: Opowiadanie (lub wspólne opowiadanie) którego tematem będzie nauka w szkole medycznej. Nauczyciel ginekolog, który ma fetysz łaskotek, nie może ukryć swojego podniecenia badając pacjentkę. Po wielogodzinnym badaniu w prywatnym gabinecie panna udaje się do domu, a tam dowiaduje się że jej starszy brat ma ten sam fetysz.
 
S

Sakura07

Guest
Można to zrobić jako jeden punkt: Opowiadanie (lub wspólne opowiadanie) którego tematem będzie nauka w szkole medycznej. Nauczyciel ginekolog, który ma fetysz łaskotek, nie może ukryć swojego podniecenia badając pacjentkę. Po wielogodzinnym badaniu w prywatnym gabinecie panna udaje się do domu, a tam dowiaduje się że jej starszy brat ma ten sam fetysz.
Ale to do wyboru
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Z małoletniego dzieciństwa???

Zdaje się, ze to miejsce jest dla psychicznie dojrzałych facetów, bez pisania, mówienia o małoletniej przeszłości.
 
K

Kuba1896

Guest
Ja 27lat popisze z dziewczyną, kobieta o najskrytszych fantazjach, czy o tym jak bardzo roznosi cię uniesienie i o wszystkich innych sprawach.. :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Siema Jestem Sakura i chce tylko z kims popisac narazie bez fotek.
Temat
Zabawa w
1 szkola medyczna nauczyciel ginekolog
2 starszy brat ginegolog
3 łaskotk
Jeżeli jesteś kobietą to mogę popisać z Tobą o czym chcesz. Będę to robił siedząc na golaska i masując swoją pałkę. Marzę o tym żeby być Twoim osobistym ginekologiem. Rozbiorę Cię , nasmaruję porządnie oliwką i będę Cię badał na wszelkie możliwe sposoby.
Nie mogę się doczekać.
Odezwij się :)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ja natomiast nawiążę korespondencje z interesują kobieta powyżej 3o, i z tak samo doświadczonym facetem.
Uwaga!
Najciekawsze fragmenty zostaną opublikowane na -sf - ale zawsze jednak za obopólną zgoda,
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry