• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pikantne wiadomości ?👿

Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Ogólnie w mojej pracy jest dużo kobiet, ale w mojej branży większość facetów i jak pojawi się w ich świecie laska, która jest dobra w tym co robi i jeszcze można z nią pogadać to oni na rękach mnie noszą :)
Fajna sprawa. Rzadko się chyba zdarza taka otwartość między mężczyznami a kobietami.
 
Mężczyzna

wronskjan

Biegły Uwodziciel
Nie to bardziej chodzi o kontekst, często faceci sami zaczynają temat seksu, a ja nie mam problemu z tym tematem. Na ostatnim wyjeździe służbowym, z kolegą po 3 minutach rozmowy, rozmawialiśmy już o robieniu loda i korkach analnych, oczywiście polecałam mu swoje epokowe odkrycie :)
Jakie odkrycie?
 
Mężczyzna

Kamyk55

Nowicjusz
Ogólnie w mojej pracy jest dużo kobiet, ale w mojej branży większość facetów i jak pojawi się w ich świecie laska, która jest dobra w tym co robi i jeszcze można z nią pogadać to oni na rękach mnie noszą :)
A co jak któremuś ręka zabłądzi jak Cie będą nieśli i palec trafi do dziurki? 😜
U mnie w ,,firmie" też jest przewaga facetów ale bezpośrednich i otwartych kobiet jak na lekarstwo , reszta się wstydzi , czerwieni albo ulatnia się do innych pomieszczeń jak zaczynają lecieć dwuznaczne teksty ,są jakieś komentarze na temat zdjęć różnych kobiet czy na ich temat , rozmowy o seksie ,świntuszenie ,opowiadanie kawałów . Nie wiele zostaje i ciągnie dalej tą zabawę i rozmowę jest dużo śmiechu i różnych zaczepek. Jak sytuacja się uspokoi to speszone Panie wracają jak niby nigdy nic się nie stało. Czasem same coś lekkiego rzucą te wstydziochy albo ubierają się zachęcająco.. tak się droczą trochę 😜
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry