• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pijana

Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Wszystko zależy od tego jak się z tym czujesz.
Dla mnie nie do przyjęcia. Tak samo w drugą stronę bym nie mógł, jeżeli partnerce to nie odpowiada.
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Ogarnijcie wpierw posty gościa żeby nie tracić czasu, tu pisze czy jej pozwolić, w innym że już ją umawia i puszcza, zaś w kolejnym że ma 35 lat a za chwilę 38 🤔 tak mnie zastanawia bo piątka koło ósemki nie leży na klawiaturze rzędowej. Ale na num locku już pod jest 🤔 tu jest coraz gorzej...
 
Kobieta

Laura98

Cichy Podglądacz
Ja też chciałabym aby mój mi pozwolił i wie o tym, że chciałabym. Czasem gdy jesteśmy oboje pijani, to opowiadam mu podczas gry wstępnej scenariusz jak inny lub 2 jest ze mną i co chcę aby mi robili. Widzę, że i on się nakręca i czasem też dołącza do opowadania swoje sugestie. Nawet takie fantazjowanie jest podniecające, szczególnie jak sam zaczyna opowiadać co inny robi ze mną, a on patrzy lub dołącza.
 
Mężczyzna

Bart1979

Cichy Podglądacz
Ja też chciałabym aby mój mi pozwolił i wie o tym, że chciałabym. Czasem gdy jesteśmy oboje pijani, to opowiadam mu podczas gry wstępnej scenariusz jak inny lub 2 jest ze mną i co chcę aby mi robili. Widzę, że i on się nakręca i czasem też dołącza do opowadania swoje sugestie. Nawet takie fantazjowanie jest podniecające, szczególnie jak sam zaczyna opowiadać co inny robi ze mną, a on patrzy lub dołącza.
A zrobiłabyś to w realu?
 
Mężczyzna

mi072

Cichy Podglądacz
Ja też chciałabym aby mój mi pozwolił i wie o tym, że chciałabym. Czasem gdy jesteśmy oboje pijani, to opowiadam mu podczas gry wstępnej scenariusz jak inny lub 2 jest ze mną i co chcę aby mi robili. Widzę, że i on się nakręca i czasem też dołącza do opowadania swoje sugestie. Nawet takie fantazjowanie jest podniecające, szczególnie jak sam zaczyna opowiadać co inny robi ze mną, a on patrzy lub dołącza.
Chętnie bym się z Wami napił... Ty i Twój partner byście rozmawiali, ja bym słuchał....
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry